Aktualności

10-06-2022-12:13:31

Halsey prezentuje nowy singiel „So Good”

Udostępnij! Tweetnij!

Multi-platynowa, świetnie poruszająca się między gatunkami Halsey, przedstawia nowy singiel „So Good” – niezwykle szczery utwór opowiadający o niekiedy bardzo okrężnych ścieżkach, jakie obiera miłość. Producentami utworu są Tobias Karlsson i Max Martin.

Materiały prasowe

Oficjalny teledysk wyreżyserował partner Halsey, Alev Aydin. Premiera wkrótce. W momencie premiery artystka opublikowała visualizer:

O singlu zrobiło się głośno jeszcze przed premierą, kiedy Halsey napisała na TikToku: „Moja wytwórnia mówi, że nie mogę wydać piosenki, dopóki nie powstanie wiral na TikToku”. Wytwórnia Capitol odpowiedziała: „Halsey, kochamy cię i wspieramy. Wydamy singiel „So Good” 9 czerwca 2022. W naszej firmie artyści są najważniejsi i zawsze zachęcamy do otwartego dialogu. Chcemy ponad wszystko umożliwić naszym artystom sukces i mamy nadzieję, że będziemy mogli wciąż prowadzić te kluczowe rozmowy”.

W ubiegłym tygodniu Halsey świętowała piątą rocznicę wydania albumu „hopeless fountain kingdom”, który ma już status podwójnej platyny w USA. Tym samym wynikiem może poszczycić się trzecia płyta artystki, „Manic”. Oba wydawnictwa zadebiutowały na szczycie Billboard’s Top Current Album Sales, tak samo jak wydany w 2021 „If I Can’t Have Love, I Want Power”.

Dorobek Halsey to ponad 31 miliardów streamów, w tym 12,5 miliarda streamów w USA i niemal 17 mln egzemplarzy sprzedanych albumów na świecie.

Dyskografię Halsey zamyka „If I Can’t Have Love, I Want Power”. Krążek wyprodukowany przez Trenta Reznora i Atticusa Rossa z Nine Inch Nails zebrał rewelacyjne recenzje w mediach. Jego poprzednik, „Manic”, był pierwszym albumem wydanym w 2020, który zdobył status platyny w USA.

Halsey nieustannie przesuwa kreatywne granice, a jej wpływy sięgają daleko poza muzykę. Jej pierwsza książka, „I Would Leave Me If I Could: A Collection of Poetry”, zadebiutowała na szczycie listy bestsellerów „The New York Times” w 2020. Artystka została uwzględniona przez „TIME” na liście 100 Most Influential People of 2020 i ma na koncie liczne nagrody, w tym AMA, MTV VMA, GLAAD Award, the Songwriters Hall of Fame’s Hal David Starlight Award czy CMT Music Award. Niedawno Halsey uruchomiła autorską linię kosmetyków about-face, wielowymiarową markę skierowaną do każdego. Halsey aktywnie wspiera środowiska LGBTQ+, młodzież w trudnym położeniu, działa na rzecz praw kobiet i zdrowia psychicznego


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: halsey