Aktualności

14-07-2021-10:10:57

„Jalebi Baby”! Najgorętszy duet lata z teledyskiem

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawił się oficjalny klip do utworu Teshera i Jasona Derulo „Jalebi Baby”. Singiel ma już niemal 200 mln streamów, a artyści są gwiazdami nowej światowej kampanii #ItStartsOnTikTok.

Materiały prasowe

Kanadyjsko-indyjski raper i producent Tesher oraz wokalista i songwriter Jason Derulo wcielają się w rolę pracowników restauracji w klipie do wiralowego hitu „Jalebi Baby”. Za reżyserię wideo odpowiada Gil Green (Drake, J Balvin, Nicki Minaj), a choreografię ułożyli Jeremy Kenyel i Divya Jethwani. Część zdjęć do klipu powstało w Taglyan Cultural Center w Hollywood. W teledysku nie zabrakło jalebi, czyli tradycyjnego deseru:

Tesher i Derulo zaprezentowali singiel w programie „TODAY”:

„Jalebi Baby” jest jednym z największych hitów TikToka tego roku. Liczba wyświetleń wideo przekroczyła już 7 miliardów. Ten sukces sprawił, że Tesher i Jason Derulo zostali twarzami nowej światowej kampanii #ItStartsOnTikTok, która podkreśla, jak wielkie znaczenie ma TikTok w promowaniu i odbieraniu muzyki oraz że jest to jedno z kluczowych narzędzi dla artystów do interakcji z fanami.

Tesher to raper, wokalista, kompozytor, producent i inżynier miksujący, który wprowadza elementy kultury Azji Południowej do swojej twórczości w nietuzinkowy sposób. Wychował się w Kanadzie, ale z silnym dziedzictwem kultury Indii. Idąc w ślady artystów k-pop i latino, Tesher tworzy pomosty między różnymi kulturami, łącząc narrację i swoją południowo-azjatycką tożsamość w innowacyjnej muzyce.

Po latach udostępniania muzyki na YouTube i Soundcloud, Tesher zyskał rozgłos za sprawą remiksu wielkiego hitu Lil Nas X „Old Town Road” ft. Billy Ray Cyrus. W swojej wersji użył sampli z „Ramta Jogi”, kompozycji AR Rahmana z wielkiego hitu Bollywood. „Young Shahrukh”, utwór hip-hopowy inspirowany słynnym aktorem Bollyowood Shah Rukh Khanem, okazał się kolejnym wiralowym hitem Teshera i był pierwszym, który dotarł na szczyt BBC Asian Music Chart po premierze w 2020 roku.

Stojąc na czele globalizacji muzyki, Tesher to jednocześnie człowiek wschodu i zachodu. Jego kariera weszła na nowy poziom, gdy podłożył własny wokal do nowej wersji „Yummy” Justina Biebera. Wtedy stał się hitem TikToka oraz Instagrama, a fani błagali go wręcz o wydanie autorskiego utworu. Z tak wielkim wsparciem ze strony społeczności, Tesher nabrał pewności siebie i wydal „Jalebi Baby”. Wersja z gościnnym udziałem Jasona Derulo przypieczętowała światowy sukces singla.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: tesher