Aktualności

20-07-2021-10:11:05

Szczyl w nowym singlu “Byłaś Ze Mną Wczoraj”

Udostępnij! Tweetnij!

Szczyl wraca z nowym numerem! “Byłaś Ze Mną Wczoraj” to trzeci oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Sony Music Entertainment, zapowiadający “Polską Florydę” - nadchodzący debiutancki album artysty.

foto: Karol Małecki

“Byłaś ze mną wczoraj, dałaś tonę porad, z tobą było dobrze, a bez ciebie tylko źle, źle, źle” - nawija Szczyl w swoim najnowszym singlu, za którego produkcję muzyczną odpowiada nolyrics. Utwór jest trzecim singlem, po “Anastazji” z gościnnym udziałem Tymka i “Hiphopkrycie”, promującym nadchodzący album artysty. Premiera debiutanckiego krążka “Polska Floryda” zaplanowana jest na październik.

Humorystyczny teledysk zrealizowany w Trójmieście to dzieło utalentowanego reżysera młodego pokolenia - Ice Bobo.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. W czerwcu ogłosił, że jego nadchodzący krążek będzie nosić tytuł „Polska Floryda”.

Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: SZCZYL