Aktualności

18-08-2021-11:33:13

J Balvin ogłasza premierę piątego albumu

Udostępnij! Tweetnij!

Krążek „Jose” ukaże się 10 września. Wydawnictwo promuje singiel „Que Locura”, do którego powstał klip w reżyserii Jose Sagaro.

Materiały prasowe

Nowy singiel i ogłoszenie premiery „Jose” to kolejny krok w niezwykle pracowitym dla artysty czasie. W wakacje J Balvin mógł poszczycić się trzema świetnie przyjętymi utworami: „In Da Getto” ft. Skrillex, „Qué Más Pues?” ft. Maríecerra i remiks „Poblado” z Crissin, Totoy El Frio, Natan Y Shander with Karol G and Nicky Jam. „In Da Getto” spodobało się szczególnie użytkownikom TikToka. Balvin otrzymał także 9 nominacji do Billboard Latin Awards, w tym w kategoriach Kompozytor roku i Artysta roku. „Otra Noche Sin Ti”, duet z Khalidem, trafił na szczyt Billboard’s Latin Airplay i Latin Rhythm Charts, co dla artysty jest już historycznym, 29. numerem jeden w zestawieniu.

„Jose” to następca albumu „Colores” z 2020, który dotarł do 15. pozycji Billboard 200 i drugiego miejsca US Top Latin Albums Chart. W recenzji „Rolling Stone” czytaliśmy, że „to wysublimowana prezentacja barwnej palety dźwięków Balvina”, a „The New York Times” chwaliło płytę za „błyszczącą reafirmację odrodzenia reggaeton jako gatunku, który jest częścią światowej rozmowy o popie”.

Więcej informacji o nowym albumie J Balvina wkrótce.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: J BALVIN