Aktualności

24-08-2021-09:13:36

MAX BARSKIH zabiera nas w międzynarodowy lot

Udostępnij! Tweetnij!

Ukraiński piosenkarz MAX BARSKIH (Mykoła Mykołajowycz Bortnyk), podbija światowy rynek z nowym singlem „Just Fly” i musicalowym teledyskiem!

Materiały prasowe

Estetyka godna Woody’ego Allena, klimat lat 50., międzynarodowy port lotniczy Kijów-Boryspol, wielki samolot, stu aktorów, niepowtarzalny wygląd – to właśnie kwintesencja teledysku w reżyserii Alana Badoeva. Długo oczekiwany singiel „Just Fly” – tytułowy utwór nadchodzącego albumu – miał premierę na oficjalnym kanale MAXa 20 sierpnia. Piosenkarz diametralnie zmienia z nią bieg historii muzyki. „Moim zdaniem w dzisiejszych trendach muzycznych jest wiele negatywnych emocji. Postanowiłem stworzyć swój własny świat, w którym każda historia ma szczęśliwe zakończenie. Obecnie fascynuje mnie muzyka lat 50. i 60. – «Just Fly» to moja pozytywna mantra. Każdy jej dźwięk został stworzony, aby pobudzić endorfiny i wprowadzić nastrój lotu fantazji”, mówi artysta. „To pierwszy singiel z nadchodzącego albumu, nad którym obecnie pracuję”.

„Just Fly” to musical, w którym każde ujęcie i szczegół przypomina złoty wiek Hollywood. Według Maksa, postawa jego nowej postaci jest mocno zbliżona do jego światopoglądu. Nakręcenie nowego teledysku odbyło się w jednym z zamkniętych na tydzień terminali KBP – to pierwszy taki przypadek w historii lotniska. W kręceniu głównej sceny brało udział dwadzieścia specjalnych pojazdów, w tym Boeing i cztery nowoczesne samoloty pasażerskie. Główną rolę kobiecą w teledysku zagrała rosyjska modelka i aktorka Katrin Bark.

Reżyser klipu, Alan Badoev, opowiada: «Just Fly» to nasza ulubiona kreacja, w której połączyliśmy lata 50. i nowe trendy. Każdy szczegół został stworzony z wielką miłością. Fani Maksa na całym świecie prosili o anglojęzyczny singiel – a my przygotowaliśmy dla nich specjalne show z głębi serca”. Trzeba przyznać – zadanie odrobiono na piątkę z plusem!


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!