Aktualności

26-11-2021-11:54:44

MAX BARSKIH znów podbija parkiet

Udostępnij! Tweetnij!

Zwycięzca MTV EMA 2021 MAX BARSKIH powraca dziś z nowym anglojęzycznym singlem „Tequila Sunrise” z nadchodzącego albumu. Piosenka jest już dostępna na wszystkich platformach cyfrowych wraz z zapadającym w pamięć teledyskiem.

Materiały prasowe

Hipnotyzujące gitarowe riffy, pasja i brudna współczesność na parkiecie to przepis na nowe dzieło MAXA. Artysta nadal intryguje publiczność i pokazuje się z nowej, nieoczekiwanej strony. Kontynuuje też opowiadanie historii językiem tańca. Jego sierpniowego musicalowego klipu do „Just Fly”, w którym każde ujęcie przypomina złoty wiek Hollywood.

Estetyka godna Woody’ego Allena, klimat lat 50., międzynarodowy port lotniczy Kijów-Boryspol, wielki samolot, stu aktorów, niepowtarzalny wygląd – to właśnie kwintesencja teledysku w reżyserii Alana Badoeva.  Jak mówi MAX: „Ta piosenka jest dla mnie bardzo wyjątkowa. Opowiada historię nieodpartego przyciągania, ale też bólu i tańca. Wszystko to nieuchronnie się skończy – ale dopóki gra muzyka, ta dwójka może się rozpuścić w swoich oczach”. Reżyser dodaje natomiast: „Połączyliśmy kinową i teatralną narrację, żeby opowiedzieć tę historię. Takie podejście pozwoliło nam pokazać surowe emocje, o których śpiewa MAX”.

MAX BARSKIH (Mykoła Mykołajowycz Bortnyk) to ukraiński piosenkarz i autor tekstów oraz najczęściej koncertujący i grany artysta w stacjach radiowych w Ukrainie, Rosji, i krajach WNP w 2020 roku. MAX zdobył prestiżowe międzynarodowe nagrody w dziedzinie muzyki pop, w tym MTV EMA, i został nazwany „muzycznym ambasadorem Ukrainy na świecie” przez Forbes. Od 2009 roku jego 50 utworów zostało zagranych w radiu ponad 15,5 miliona razy i usłyszało je około 1,5 miliarda słuchaczy. MAX dużo koncertował poza swoim krajem – ma za sobą występy w USA, Kanadzie, Niemczech i wielu krajach Środkowo-Wschodniej Europy.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!