Aktualności

31-08-2021-09:37:27

Rodzinne więzi Baby Keema z Kendrickiem Lamarem.

Udostępnij! Tweetnij!

Baby Keem wydaje pierwszy singiel z długo oczekiwanego nadchodzącego albumu „The Melodic Blue” – „family ties” z Kendrickiem Lemarem!

Materiały prasowe

To już trzecie wydawnictwo Keema w tym roku, kolejne po kwietniowym utworze „durag activity” z Travisem Scottem. „family ties” to pierwszy feat. Lamara od 2018 roku. Mimo tytułowych rodzinnych więzi i wcześniejszych współprac nad kilkoma projektami, Baby Keem i Lamar po raz pierwszy spotykają się we wspólnym utworze. Kawałek został wyprodukowany przez samego Keema obok Cardo, Outtatown, Roselilah, Jaspera Harrisa, Frankie Bash i Deatsa. Singiel bada znaczenie dziedzictwa i sukcesu oraz daje wgląd w relacje i doświadczenia, które zarówno zdefiniowały, jak i napędzały Keema w jego dotychczasowej podróży. W wyreżyserowanym przez Dave’a Free teledysku zobaczyć możemy nie tylko Keema i Kendricka, ale i coraz jaśniej błyszczącą Normani, która pracuje obecnie nad debiutanckim albumem.

Baby Keem dał niedawno dwa wyprzedane koncerty w Kalifornii oraz imponujący występ na Lyrical Lemonade Festival, gdzie zapowiedział przedpremierowo muzykę ze swojego nadchodzącego albumu „The Melodic Blue”. Do tej pory fani mogli nacieszyć się singlami „no sense” i „durag activity” z udziałem Travisa Scotta, zeszłorocznymi „hooligan” i „sons & critics freestyle” oraz przełomową płytą z 2019 roku „Die For My Bitch”.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!