Aktualności

14-09-2021-09:56:54

Melodyjny album Baby Keema

Udostępnij! Tweetnij!

Baby Keem, najbardziej fascynujący młody raper na świecie wydał właśnie swój długo oczekiwany trzeci album „The Melodic Blue” oraz teledysk do najnowszego singla „issues”.

Materiały prasowe

Baby Keem napisał, wyprodukował i nagrał album, który utwierdza go w roli niezaprzeczalnej przyszłości rapu. Na powstającej przez dwa lata płycie usłyszeć można między innymi Kendricka Lamara, Rosalíę, Jamesa Blake’a i Dona Tolivera. Krążek zawiera wcześniej wydane utwory „durag activity” z Travisem Scottem i najnowszy hit „family ties” z Kendrickiem, który zadebiutował na 18. miejscu, po raz pierwszy pozycjonując Keema na liście top 40 utworów Billboard.

Okładka płyty została stworzona przez reżysera teledysku do „issues”, Dave’a Free. Piętnaście utworów z albumu to produkcja samego Keema. Inni znani producenci to CardoGotWings, Jahaan Sweet, Sounwave, Outtatown, Roselilah, Deats, Jasper Harris, Frankie Bash, Scott Bridgeway i Dahi. Wśród wcześniejszych artystów, z jakimi współpracował Baby Keem znajdują się między innymi Beyoncé, Schoolboy Q i Jay Rock.

Ostatnio Keem pojawił się w The Tonight Show, gdzie wykonał najnowszy singiel „issues”.

Artysta, którego uznanie zostało zbudowane na wyraźnej lirycznej finezji i niesamowitej produkcji, prezentuje swój trzeci album „The Melodic Blue” po kultowej płycie „The Sound of Bad Habit” z 2018 i „DIE FOR MY BITCH” z 2019, na której znalazł się przełomowy hit „Orange Soda”.

Baby Keem został uhonorowany jako XXL Freshman, pojawił się na licznych okładkach (i-D, XXL, Crack i Numero), wystąpił w kampanii pgLang dla Calvina Kleina, a latem tego roku występował na żywo na festiwalach, w tym Lyrical Lemonade i Made In America. Niedawno pojawił się na albumie „DONDA” Kanye Westa.

Lista utworów „The Melodic Blue”:
1. trademark usa
2. pink panties
3. scapegoats
4. range brothers (feat. Kendrick Lamar)
5. issues
6. gorgeous
7. south africa
8. lost souls
9. cocoa (feat. Don Toliver)
10. family ties (feat. Kendrick Lamar)
11. scars
12. durag activity (feat. Travis Scott)
13. booman
14. first order of business
15. vent
16. 16


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: BABY KEEM