Aktualności

03-09-2021-10:57:43

Camila Cabello w nowej czarującej roli!

Udostępnij! Tweetnij!

Posłuchajcie „Cinderella (Original Motion Picture Soundtrack)”.

Materiały prasowe

Przygotowując się do jesiennego bajkowego wydarzenia, Camila Cabello, Epic Records i Amazon Studios ogłaszają premierę oryginalnego albumu ze ścieżką dźwiękową do nowego „Kopciuszka”! Film z Cabello w roli tytułowej ukaże się dziś w Amazon Prime Video.

Ogłoszeniu towarzyszyła premiera singla „Somebody to Love” w wykonaniu Nicholasa Galitzine’a (książę Robert) i obsady. Zapierający dech w piersiach wokal Galitzine’a podnosi piosenkę w oszałamiającej harmonii z chórem w tle. Niesamowita ścieżka dźwiękowa składa się z 14 utworów z występami Cabello, a także współgwiazdą i laureatką nagrody Tony, Idiną Menzel.

Lista utworów na płycie:

1. Rhythm Nation / You Gotta Be – Camila Cabello, Idina Menzel, Maddie Baillio, Charlotte Spencer & Cast

2. Million to One – Camila Cabello

3. The New Barry – Ben Bailey Smith

4. Somebody to Love – Nicholas Galitzine & Cast

5. Material Girl – Idina Menzel & Cast

6. Am I Wrong – Camila Cabello, Nicholas Galitzine, Idina Menzel, Tallulah Greive, Minnie Driver & Cast

7. Million to One (Reprise) – Camila Cabello

8. Shining Star – Billy Porter & Cast

9. Whatta Man / Seven Nation Army – Nicholas Galitzine & Cast

10. Perfect – Camila Cabello & Nicholas Galitzine

11. Dream Girl – Idina Menzel & Cast

12. Million to One / Could Have Been Me – Camila Cabello and Nicholas Galitzine

13. Let’s Get Loud – Camila Cabello, Nicholas Galitzine, Idina Menzel, Tallulah Greive, Minnie Driver, Cast

14. Score Suite – Mychael Danna & Jessica Weiss

Urodzona na Kubie piosenkarka i autorka tekstów Camila Cabello wydała swój debiutancki solowy album „Camila” w styczniu 2018 roku, natychmiastowo zdobywając entuzjastyczne recenzje. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 równolegle z singlem „Havana”, który osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. Camila stała się wówczas pierwszą solową artystką od prawie 15 lat na pierwszym miejscu trzech najważniejszych list przebojów w tym samym tygodniu. Została również najczęściej odtwarzaną artystką w Spotify.

Podczas Video Music Awards 2018 zdobyła nagrody Artysta Roku i Teledysk Roku za swój hit „Havana”. Pod koniec 2018 roku została nominowana do dwóch nagród Grammy, Best Pop Vocal Album (najlepszy popowy album wokalny) za album „Camila” i Best Pop Solo Performance (najlepszy popowy solowy występ) za „Havana (Live)”. 9-krotnie platynowy hit „Havana” wydany w sierpniu 2017 roku był oficjalnym początkiem jej kariery solowej po czterech latach w zespole Fifth Harmony.

„Havana” stała się najczęściej odtwarzaną piosenką wszechczasów stworzoną przez kobietę oraz numerem jeden na całym świecie. Wydany w styczniu 2018 roku potrójnie platynowy singiel „Never Be The Same” znalazł się w pierwszej dziesiątce listy Billboard. Camila została pierwszą artystką w historii, której pierwsze dwa single z debiutanckiego albumu stały się wieloformatowymi singlami numer jeden. Wcześniej Camila podbiła szczyty list przebojów dzięki podwójnie platynowemu „Bad Things” z MGK, który wygenerował ponad 400 milionów streamów.

Cabello wydała globalny singiel „Señorita” z Shawnem Mendesem w czerwcu 2019 roku. Utwór zadebiutował na pierwszym miejscu w iTunes na całym świecie i pobił rekord Spotify na największy debiut damsko-męskiego duetu w historii. „Señorita” była najczęściej odtwarzaną piosenką ze wszystkich utworów wydanych na świecie w Spotify w 2019 roku oraz zdobyła nominację do Grammy w kategorii Best Pop/Duo Group Performance (najlepszy występ w duecie/grupie).

W grudniu 2019 Camila wydała swój drugi album studyjny „Romance”, który uzyskał status platynowej płyty. Podczas 62. edycji nagród Grammy Camila dała wzruszający występ z utworem „First Man”, podczas którego zaśpiewała bezpośrednio do swojego taty siedzącego na publiczności.

Camila jest pierwszą artystką od czasu Adele, która potroiła się na trzech głównych listach przebojów. Jest również ambasadorką Save the Children. W tym roku zadebiutuje jako aktorka w „Kopciuszku” (reż. Kay Cannon).

W 2020 roku Camila uruchomiła projekt Healing Justice Project wraz z Movement Voted Fund. Projekt zapewnia granty na zasoby związane ze zdrowiem psychicznym dla młodych aktywistów i oddolnych organizacji działających na rzecz sprawiedliwości rasowej i ekonomicznej oraz rozwoju kraju.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!