Aktualności

17-09-2021-09:45:58

Jonas Brothers w szczytowej formie!

Udostępnij! Tweetnij!

Po zapowiedzi na TikToku, która zgromadziła miliony odsłon, utwór „Who's In Your Head” nareszcie jest dostępny

foto: Katia Temkin

Na singlu „Who’s In Your Head” słyszymy przyjemne gitary, porywający do tańca bit i energiczny wokal. Nie brakuje miejsca na zapadający w pamięć refren.

Podczas pracy nad utworem, Jonas Brothers wspierali legendarni twórcy - Max Martin i Rami Yacoub, którzy połączyli siły po raz pierwszy od 15 lat. Wcześniej w wyniku ich współpracy powstały takie przeboje jak „It’s Gonna Be Me” N*SYNC, „Oops…I Did It Again” Britney Spears czy „Shape of My Heart” Backstreet Boys.

Poprzedni singiel Jonas Brothers, „Remember This”, powstał z myślą o Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Piosenka towarzyszy tak samo nazwanej trasie tria, która właśnie odbywa się w Stanach Zjednoczonych. „Remember This Tour” to 44 koncerty w USA. W 2021 roku roku Jonas Brothers wypuścili również piosenkę „Leave Before You Love Me” nagraną z Marshmello.

Po sześcioletniej przerwie, Jonas Brothers niespodziewanie powrócili w 2019 roku z singlem „Sucker”, który stał się światowym hitem. Kawałek zadebiutował na szczycie Billboard Hot 100, a w Stanach uzyskał status trzykrotnej platyny. W tym samym roku grupa wydała album „Happiness Begins” .


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!