Aktualności

07-04-2023-10:00:42

Jonas Brothers i gofry

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowane do nagrody Grammy trio prezentuje najnowszy singiel „Waffle House”. To kolejna zapowiedź ich szóstego albumu „The Album”, którego premiera zaplanowana jest na 12 maja.

foto: Pamela Littky

W tym tygodniu Jonas Brothers po raz pierwszy zaśpiewali piosenkę podczas koncertu w ramach wyprzedanej rezydentury na Broadwayu. Utwór natychmiast zyskał miano ulubieńca fanów. Miejcie oczy szeroko otwarte, bo Jonasi już wkrótce podzielą się oficjalnym teledyskiem!

Zespół komentuje: – Dorastając chodziliśmy po koncertach do Waffle House, który stał się naszym sanktuarium. To właśnie tam wpadaliśmy na nowe pomysły i przepracowywaliśmy własne problemy. Także i tam w końcu zdaliśmy sobie sprawę, że możemy przetrwać wszystko, o ile trzymamy się razem. „Waffle House” narodził się z prostej, ale i potężnej idei: wszystko jest możliwe, kiedy jesteś z najważniejszymi ludźmi. Ta piosenka nie jest o restauracji, ale o spotykaniu się z bliskimi, których kochasz i o spełnianiu marzeń.

Po zakończonej rezydenturze trio powróci do Nowego Jorku na jedyny w swoim rodzaju koncert na stadionie Yankee. 12 sierpnia zagrają piosenki z pięciu płyt, w tym utwory z „The Album”. Bilety wejdą do sprzedaży w piątek 14 kwietnia.

Już w ten weekend bracia po raz trzeci pojawią się w „Saturday Night Live”. Najpierw czeka ich jednak występ u Jimmy’ego Fallona, podczas którego opowiedzą o singlu i nadchodzącym krążku.

Niedawno Jonas Brothers udostępnili oficjalny zwiastun albumu. Zespół napisał i nagrał płytę z Jonem Bellionem. Wspólnie odkryli nowe brzmienie zespołu, w pełni wykorzystując swoje zasoby. Teraz zapraszają nas w nieprzewidywalną, kreatywną podróż, na którą zdecydowanie warto było czekać.

Tracklista:

1. Miracle

2. Montana Sky

3. Wings

4. Sail Away

5. Americana

6. Celebrate!

7. Waffle House

8. Vacation Eyes

9. Summer in the Hamptons

10. Summer Baby

11. Little Bird

12. Walls (feat. Jon Bellion)

Jonas Brothers weszli w 2023 rok śmiałym krokiem – otrzymali prestiżową gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. W lutym powrócili z singlem „Wings”, tym samym otwierając nową erę. „The Album” to pierwszy pełnowymiarowy projekt Jonas Brothers od czasu platynowego „Happiness Begins” z 2019 roku, który zadebiutował na szczycie listy Billboard 200. Album zawierał pięciokrotnie platynowy, nominowany do nagrody Grammy przebój #1 „Sucker”.

Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów XXI wieku, urodzeni w New Jersey bracia – Nick, Joe i Kevin Jonas – sprzedali ponad 20 milionów albumów, zdobyli dwie nominacje do nagrody Grammy, wydali 25 hitów i trzy albumy #1 oraz zgromadzili miliardy streamów.

Trio powróciło w 2019 roku z platynowym krążkiem „Happiness Begins”. Bijący rekordy album zapoczątkował nie tylko ich szczęście, ale i pasmo sukcesów – przebój „Sucker” przyniósł im miano pierwszej grupy w XXI wieku, która zadebiutowała na 1. miejscu listy Hot 100, a sam utwór był najczęściej granym kawałkiem roku w radiach i pokrył się pięciokrotną platyną. Utwór otrzymał sporo nagród, w tym statuetki Billboard Music Awards, MTV VMA oraz upragnioną nominację do nagrody Grammy. Spore uznanie zdobyły też podwójnie platynowy singiel „Only Human” i platynowy „Cool”. Wkrótce zespół wyruszył w światową trasę „Happiness Begins Tour”.

W międzyczasie bracia nawiązali współpracę z Amazon Original, w ramach której nagrali filmy dokumentalne „Chasing Happiness” i „Happiness Continues”, a także rozwijali się jako soliści. Nic jednak nie pasuje do siebie tak, jak to trio – powrót Jonas Brothers był nieunikniony.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!