Aktualności

17-09-2021-10:51:19

Król Latynoskiego Popu powraca z nowym albumem

Udostępnij! Tweetnij!

Światowa megagwiazda i międzynarodowa ikona Enrique Iglesias wywarł niezrównany wpływ na historię muzyki przez cały okres swojej wybitnej, bijącej rekordy kariery. Dziś powraca, by utrzymać tytuł Króla Latynoskiego Popu swoim nowym albumem „FINAL Vol. I”.

foto: Alan Stilfen

Album jeszcze przed premierą pokrył się w Polsce złotem dzięki największym singlom! Dwujęzyczny projekt następuje po „Sex and Love” z 2014 roku jako 11. album studyjny Enrique i zawiera 11 dynamicznych utworów, w tym jego nowy singiel „Pendejo”. Utwór wzbudził wielkie emocje w zeszłym tygodniu, kiedy tajemnicze billboardy, na których Iglesias nazywa się Pendejo (Głupiec), nagle pojawiły się w Los Angeles, Nowym Jorku i Miami, pozostawiając kłopotliwą zagadkę dla fanów artysty. Dzięki zmysłowym rytmom Karaibów „Pendejo” to przejmujący romantyczny hymn, który oddaje odurzające uczucie pożądania, dewastację złamanego serca i przytłaczającą moc miłości, która doprowadza nas do szaleństwa i zamienia w tytułowych „głupców”.

Wraz z premierą albumu, Iglesias prezentuje oficjalny teledysk do „Pendejo”, który został nakręcony pod okiem legendarnego Jessy’ego Terrero. Enrique ożywia historię utworu występując u boku meksykańskiej aktorki Renaty Notni. Przeżywając zmysłowe, intymne chwile wśród wspaniałej scenerii, takiej jak oświetlony zachodem słońca Most Brookliński, gwiazdy dzielą niesamowicie namacalną, elektryczną chemię, która z pewnością wywoła zachwyt fanów.

Na albumie znajdziemy przebojowy hymn lata 2021, „Me Pasé” z udziałem Farruko, 5 niesłyszanych wcześniej utworów, w tym „Te Fuiste” (feat. Myke Towers), a także poprzednie światowe hity „Duele El Corazón” z udziałem Wisin, „Súbeme La Radio” z udziałem Descemer Bueno i Zion & Lennox, „El Baño” z Bad Bunny oraz „Move to Miami” we współpracy z Pitbullem.

Lista utworów „FINAL Vol. I”:

1. Chasing the Sun

2. Te Fuiste (feat. Myke Towers)

3. Pendejo

4. Unwell

5. All About You

6. Me Pasé (feat. Farruko)

7. Súbeme La Radio (feat. Descemer Bueno, Zion & Lennox)

8. Duele El Corazón (feat. Wisin)

9. El Baño (feat. Bad Bunny)

10. Move to Miami (feat. Pitbull)

11. El Perdon (with Nicky Jam)

Po ogłoszeniu albumu enigmatyczny tytuł natychmiast wywołał pytania wśród fanów, którzy zaczęli zastanawiać się, czy „FINAL Vol. 1” to tak naprawdę koniec kariery Enrique. Pewne jest, że długo oczekiwana płyta to kolejny niesamowity moment na drodze Iglesiasa, prezentujący wyznaczające trendy rytmy, które sprawiły, że kultowy artysta jest ostoją na szczytach list przebojów od prawie dwóch dekady. Po okresie zmian, z którymi miliony ludzi na całym świecie, w tym sam artysta, spotkały się w ciągu ostatniego roku, „FINAL Vol. 1” to zaraźliwa, odświeżająca ścieżka dźwiękowa na całe życie, która zainspiruje fanów do delektowania się w pełni każdym dniem.

25 września Enrique Iglesias rozpocznie trasę koncertową po Ameryce Północnej wraz z Rickym Martinem. Fani mogą spodziewać się historycznego wydarzenia z dwiema latynoskimi legendami pod jednym dachem. Artysta powróci do Polski solo już 16 lutego 2022 roku, aby zagrać na łódzkiej Atlas Arenie. Czy to ostatnia szansa, aby doświadczyć jego spektakularnych występów na żywo? To wie tylko sam Iglesias. Takiej okazji nie można przegapić – bilety nadal są w sprzedaży!

Bilety na koncert Enrique Iglesiasa


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!