Aktualności

29-09-2021-11:39:13

Lady Gaga i Tony Bennett zapraszają za kulisy „Love For Sale”

Udostępnij! Tweetnij!

Najbardziej wytworna, elegancka i wysublimowana sesja nagraniowa? Niewykluczone. Lady Gaga i Tony Bennett pokazują kulisy powstania albumu „Love For Sale”.

Materiały prasowe

Do sieci trafił klip zwiastujący nadchodzącą płytę duetu. W materiale poznajemy okoliczności, w jakich nagrywany był krążek „Love For Sale”, a także mamy okazję posłuchać wywiadów z legendarną parą artystów. Lady Gaga i Tony Bennett opowiadają o swojej przyjaźni i wspólnej miłości do Cole'a Portera, któremu nowym albumem składają hołd.

Album „Love For Sale”, na którym Lady Gaga i Tony Bennett sięgają właśnie po klasyki Cole'a Portera, ukaże się 1 października. Zamów album już teraz TUTAJ

Lady Gaga i Tony Bennett wpadli na pomysł nagrania „Love For Sale” niedługo po tym, gdy ich pierwszy album, „Cheek To Cheek”, zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard w 2015 roku. Nagrany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku album to niezwykle elegancka i przebojowa zarazem mieszanka jazzu, big bandu i orkiestrowych aranżacji. Na płycie usłyszymy kwartet Bennetta, The Brian Newman Quintet oraz big band i orkiestrę w aranżacji Marion Evans i Jorge Callandrelliego.

Wydawnictwo dotąd promowały single „I Get A Kick Out Of You” oraz tytułowy.

Lista utworów „Love for Sale”:

1. It's De-Lovely

2. Night and Day

3. Love For Sale

4. Do I Love You

5. I Concentrate On You

6. I Get a Kick Out of You

7. So In Love

8. Let's Do It

9. Just One of Those Things

10. Dream Dancing

11. I’ve Got You Under My Skin (DELUXE VERSION)

12. You’re The Top (DELUXE VERSION)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: LADY GAGA