Aktualności

08-10-2021-10:49:51

Tom Walker i Masked Wolf w poszukiwaniu piękna w mroku

Udostępnij! Tweetnij!

Tom Walker wydaje dziś swoją pierwszą nową muzykę od dwóch lat. „Something Beautiful” to porywająca współpraca z podbijającym listy przebojów australijskim raperem Masked Wolf.

Materiały prasowe

Piosenka została napisana przez Toma, Masked Wolf i Steve’a Maca oraz wyprodukowana przez Maca. Utwór rozpoczyna Masked Wolf, a natychmiast rozpoznawalny głos Toma wkrótce wkracza na arenę w doskonałej formie, aby stworzyć wyjątkowy moment w tym ekscytującym nowym wydaniu.

„Pracowałem już nad piosenką, kiedy usłyszałem «Astronaut in the Ocean» i zapytałem Masked Wolf, czy nie chciałby spróbować [współpracy]”, wyjaśnia Tom. „Po kilku godzinach odesłał zwrotkę i było to dokładnie to, czego potrzebował utwór. W różnych zwrotkach wędrowałem, nigdy nie trafiając na właściwą drogę, ale gdy tylko dodaliśmy do miksu Masked Wolf, piosenka po prostu zadziałała! Opowiada o byciu bardzo wdzięcznym za to, co masz. O znalezieniu «czegoś pięknego» w mrocznych czasach”.

Tymczasem Masked Wolf dodaje: „Kiedy usłyszałem tę piosenkę, pomyślałem, na Boga, co jest? Było w niej tyle emocji, że dostałam gęsiej skórki – musiałam od razu dodać coś swojego. Czułem powiązanie z tekstem Toma, ponieważ uwielbiam rozmawiać o emocjach i ważnych tematach”.

Sława Masked Wolf gwałtownie wzrosła w zeszłym roku dzięki ponownemu wydaniu jego utworu „Astronaut in the Ocean”. Piosenka zgromadziła ponad 75 milionów odtworzeń w niecały miesiąc, ostatecznie osiągając 4. miejsce w Australii i 6. miejsce na liście Billboardu.

Tom Walker, którego światowe streamy przekroczyły już 2 miliardy, w 2019 roku był najlepiej sprzedającym się artystą w Wielkiej Brytanii. Aktualnie pracuje nad nowym materiałem. W przyszłym roku planuje wydać kolejny album.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: TOM WALKER