Aktualności

05-11-2021-13:38:43

Summer Walker z wyczekiwanym drugim albumem

Udostępnij! Tweetnij!

W serwisach cyfrowych pojawił się nowy album Summer Walker „Still Over It”. Na krążku znakomici goście, między innymi Ciara, Cardi B, Lil Durk i wielu innych.

Materiały prasowe

Na „Still Over It” Summer Walker trafiło 20 utworów, w tym „Bitter” z narracją Cardi B i „Ciara’s Prayer” z narracją ikony R&B Ciary. Na imponującej trackliście znaleźli się także JT (City Girls), SZA, Lil Durk, Pharrell Williams i Omarion.

Summer Walker ma niesamowitą zdolność do pisania surowych, mrocznych tekstów i ubierania ich w delikatne melodie. Za sprawą tego połączenia artystka zyskała rozgłos na całym świecie. Główny singiel promujący „Still Over It”, „Ex For A Reason” z JT, jeszcze przed premierą zdążył zgromadzić 11 mln streamów w samych Stanach i dotarł do 6. miejsca Billboard’s Hot R&B Songs chart – to już 14. obecność artystki w top 10 tego zestawienia.

Miesiąc przed premierą „Still Over It”, Summer Walker rozpoczęła kampanię promocyjną, w ramach której fani mogli odsłuchać przedpremierowo materiał w różnych miejscach w Stanach. Ostatnie listening party, dzień przed premierą wydawnictwa, odbył się w Atlanta University Center dla studentek Spelman College oraz Clark Atlanta University.

Debiut płytowy Summer, „Over It”, ukazał się w 2019 roku i spędził 108 tygodni na liście Billboard 200 oraz 14 tygodni na szczycie Billboard’s Top R&B Albums Chart. Do dziś wydawnictwo zgromadziłi ponad 3,7 miliarda streamów w samych Stanach. W lipcu 2020 pochodząca z Atlanty artystka wydała EP-kę „Life on Earth”, która zadebiutowała na 8. miejscu Billboard 200.

Summer Walker gościła na okładkach magazynów „Rolling Stone” i „Billboard”, ma także na koncie szereg nagród, w tym Soul Train, iHeart Music i Billboard Music Award. Artystka jest właścicielką labelu Ghetto Earth Recoreds, który współpracuje na zasadzie joint venture z Interscope Records, wydaje m.in. NO1-NOAH.

Summer Walker – „Still Over It” – lista utworów:

1. Bitter (Narration by Cardi B)

2. Ex For A Reason (with JT from City Girls)

3. No Love (with SZA)

4. Throw It Away

5. Reciprocate

6. You Don’t Know Me

7. Circus

8. Insane

9. Constant Bullshit

10. Switch A Nigga Out

11. Unloyal (with Ari Lennox)

12. Closure

13. Toxic (featuring Lil Durk)

14. Dat Right There (with Pharrell Williams, The Neptunes)

15. Screwin (with Omarion)

16. Broken Promises

17. Session 33

18. 4th Baby Mama (Prelude)

19. 4th Baby Mama

20. Ciara’s Prayer (Narration by Ciara)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!