Aktualności

30-09-2022-08:50:21

Ciara i Summer Walker na drodze do lepszych rzeczy

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowana do Grammy artystka, wokalistka, kompozytorka, bizneswoman i filantropka Ciara przedstawia premierowy utwór „Better Thangs” nagrany w duecie z Summer Walker.

Materiały prasowe

Utwór oparty na rytmicznych syntezatorach 808s ma niesamowity groove i zalewa słuchacza pozytywną energią. Ciara traktuje „Better Thangs” jak manifest: „Teraz jestem na drodze do lepszych rzeczy”. Summer Walker dodaje gościnną zwrotkę godną gwiazdy. Dwie niezwykle utalentowane wokalistki stworzyły banger najwyższego sortu. Do singla powstanie teledysk, którego premiera już wkrótce!

Jak mówi Ciara: - „Better Thangs” to kawałek R&B, który z miejsca poprawi wam humor i dobrze wpłynie na wiele aspektów życia. Chciałam tym utworem dać wam radość i inspirację do nieustannej ewolucji i pracy nad sobą. Bardzo szanuję moją Summer i uważam, że nasza współpraca była kwestią czasu, bo obie świetnie się dowiadujemy, wywodzimy się z podobnego miejsca, a przede wszystkim mamy wspólny cel: sprawić, by ludzie dążyli do tego, na co zasługują… czyli na lepsze rzeczy w życiu!

„Better Thangs” to następca utworu „JUMP” feat. Coast Contra wydanego latem tego roku. Singiel zdobył pochlebne recenzje w „Billboardzie”, Pitchforku i wielu innych mediach. Dziennikarze UPROXX pochwalili piosenkę za niesamowitą energię, a na łamach Pop Sugar mogliśmy przeczytać: „Ten taneczny utwór, pierwszy od dwóch lat, przenosi nas do najwspanialszych klimatów z początku lat zerowych i takich utworów Ciary jak „Goodies” czy „1, 2 Step”.

Ciara nie przestaje zachwycać i zaskakiwać. Niedawno uświetniła okładkę magazynu „Ebony”, jak również poprowadziła serię eventów swojej nowej linii do pielęgnacji cery OAM (On A Mission) w trakcie Nowojorskiego Tygodnia Mody. Ale, co najważniejsze, gwiazda intensywnie przygotowuje się do premiery swojego ósmego długogrającego albumu.

W trakcie swojej niesamowitej kariery, Ciara utorowała sobie drogę do zostania jedną z najbardziej wpływowych i najważniejszych artystek XXI wieku. Streamy jej utworów są liczone w miliardach, a wokalistka ma na koncie kilkadziesiąt multiplatynowych, platynowych i złotych odznaczeń na całym świecie. Do jej najważniejszych utworów należą „One Step, Two Step” feat. Missy Elliott, „Goodies”, „Body Party”, „I Bet” czy „Level Up”.

Ciara świetnie czuje się nie tylko w studiu czy na scenie, ale także na małym oraz dużym ekranie. W 2023 roku będziemy mogli oglądać ją w nowej adaptacji „Koloru purpury”. Artystka zarządza ponadto studiem produkcyjnym Why Not You Productions, jest współwłaścicielką firm Ten To One (rum) oraz The House of LR&C (marka modowa założona wspólnie z mężem Russellem Wilsonem w 2020). Jest członkinią zarządu Why Not You Foundation oraz współautorką książki dla dzieci „Why Not You?”, która trafiła na listę bestsellerów „The New York Times”. W 2022 roku ukaże się jej pierwszy album nagrany w ramach nowej umowy z Republic Records, Uptown Records i Beauty Marks Entertainment.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!