Aktualności

19-11-2021-11:17:11

Snoop Dogg ma swój algorytm

Udostępnij! Tweetnij!

Snoop Dogg, ikona popkultury i popularny raper, a także konsultant kreatywny przy Def Jam, Recordings przedstawia pierwszy album nagrany dla kultowej wytwórni. 

foto: SNOOP DOGG

Płyta nosi tytuł „The Algorithm”, a dokładnie „Snoop Dogg Presents THE ALGORITHM”.

Hiphopowy gwiazdor ogłosił nowy projekt przy okazji swoich 50. urodzin, prezentując utwór „Big Subwoofer” supergrupy Mount Westmore, którą tworzą legendy hip hopu z Zachodniego Wybrzeża: Snoop, Ice Cube, E-40 i Too Short.

„Big Subwoofer” było pierwszą zapowiedzią płyty „The Algorithm”, gdzie spotkają się współczesne i dawne gwiazdy Def Jam. Snoop obrał sobie bowiem za cel, by zmienić współczesny algorytm tego, czego obecnie słuchamy, przywracając muzyce emocje.

- Na tej płycie jest tylu utalentowanych artystów. Tak wiele muzycznych stylów, które totalnie rozwalają algorytm - wyjaśnia Snoop. - Teraz algorytmy mówią nam, w jaki sposób rapować, jak brzmieć, ale nie mówią nam, co powinniśmy czuć. Mój algorytm zapewnia uczucie, emocje, a nie brzmienie.

Kiedy Snoop Dogg w czerwcu ogłosił, że dołącza do Def Jam Recordings, od razu przejął nową funkcję, stając się łącznikiem między kierownictwem labelu a artystami. Jego głównym zadaniem jest pomoc artystom, dzielenie się swą wiedzą i prowadzenie ich przez meandry muzycznego biznesu, by mogli zdywersyfikować swoje portfolio, a ostatecznie stać się supergwiazdami.

Snoop Dogg od ponad dwóch dekad dominuje i nieustannie podnosi poprzeczkę na muzycznej scenie. Raper wydał 19 studyjnych albumów, sprzedał ponad 40 milionów płyt i wielokrotnie docierał na szczyt Billboardu. Może także pochwalić się 20 nominacjami Grammy oraz projektami dla telewizji i kina. Obecnie ma partnerskie umowy z wieloma studiami i stacjami, jak chociażby z Netfliksem i VH1.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: snoop dogg