Aktualności

09-12-2021-10:31:49

Anja Pham dołącza do wytwórni Margaret i Kacezeta!

Udostępnij! Tweetnij!

W szeregach Gaja Hornby Records pojawiła się nowa artystka. Do wytwórnii prowadzonej przez Margaret i Kacezeta oficjalnie dołączyła Anja Pham, który zaprezentowała słuchaczom swój nowy numer “Płaska Ziemia”.

foto: Kacper Krawczyk

Utwór "Płaska Ziemia", opowiadający o damsko-męskich relacjach, to pierwszy oficjalny singiel w ramach współpracy wokalistki z Gaja Hornby i Sony Music Entertainment.  Za produkcję muzyczną singla odpowiada Kacezet, a za reżyserię klimatycznego teledysku, w którym pojawia się między innymi Adam Fidusiewicz - Mattia Rosiński.

Anja Pham to artystka o wietnamskich korzeniach, którą możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @annapham_music. Singiel “Płaska Ziemia” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Margaret i Kacezet ogłosili założenie wytwórni w listopadzie. Na jej oficjalnej stronie można przeczytać “Gaja Hornby Records to wytwórnia założona przez Margaret i Kacezeta, działająca w obszarze szeroko pojętej muzyki urban (urban pop/hip-hop). Motto, które nam przyświeca to “artyści dla artystów”. Osobiście angażujemy się w proces twórczy - zarówno muzyczny jak i konceptualny, a także tworzymy dobre środowisko dla rozwoju artystycznego. Dajemy wsparcie, którego zawsze nam brakowało i uzupełniamy je wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam pogodzić artystyczne ambicje z realiami biznesu muzycznego. Dołącz do nas!”. Taki sam komunikat można znaleźć w aplikacji służącej do rekrutacji nowych artystów, która ułatwia młodym wykonawcom dołączenie do Gaja Hornby Records.

Razem ze startem nowej wytwórni założone zostały nowe profilowe Gaja Hornby Records, a także nowy kanał na YouTube, na którym umieszczane będą wszystkie nowości.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: