Aktualności

09-12-2021-11:09:34

Sarsa w intrygującym remiksie Kuby Karasia!

Udostępnij! Tweetnij!

Dwie wyjątkowe niespodzianki od Sarsy! W serwisach cyfrowych pojawiła się właśnie EP-ka „Extrastany”, na którą trafił m.in. gęsty, intrygujący, mroczny remiks „Ze mną tańcz” w wykonaniu Kuby Karasia. Sarsa ogłosiła też szczegóły wiosennej trasy klubowej.

Materiały prasowe

Zanim usłyszycie w całości najnowszy album Sarsy zatytułowany „Runostany” (premiera w lutym 2022 roku!), do serwisów cyfrowych trafia EP-ka „Extrastany”. To świąteczna niespodzianka od artystki. EP-ka składa się z dwóch kontrastujących ze sobą wersji singla „Ze mną tańcz”. Pierwsza to klubowy remix, którego autorem jest Kuba Karaś, połowa duetu The Dumplings, ekspert od gęstych, intrygujących i klubowych brzmień. Idealna propozycja na wszelkiego rodzaju okazje taneczne. „Extrastany” to także druga, o wiele bardziej spokojna wersja „Ze mną tańcz” – prosto z lasu, wśród dźwięków natury. Czyli idealna na wyciszenie lub chwilę refleksji.
Sarsa - Ze Mną Tańcz (Extrastany)

Listen to Ze Mną Tańcz (Extrastany) by Sarsa.

więcej


Ale to nie koniec niespodzianek! Sarsa ogłosiła również szczegóły klubowej trasy #RUNOSTANY, w ramach której odwiedzi 5 miast. 

5 KONCERTÓW SARSY DLA 5 ZMYSŁÓW każdego, kto się pojawi na trasie klubowej #RUNOSTANY 

To będą nie tylko koncerty, ale pełne niespodzianek spotkania, które będą oddziaływać na każdy z pięciu ludzkich zmysłów. 

Ten album to etap swoistej medytacji w moim rozwoju artystycznym, czyli czas, kiedy postanowiłam skupić się na swoim wnętrzu i na tym, jak ja odczuwam otoczenie, czego potrzebuję. Zmysły i głos wewnętrzny to najlepsze wskazówki w drodze do spełnienia. – mówi Sarsa.

Tylko w grudniu bilety na występy będą dostępne w specjalnej świątecznej cenie. Zapraszamy do leśnego świata Sarsy!

Pełna rozpiska koncertów prezentuje się następująco: 

5.03 POZNAŃ – TAMA 

6.03 GDAŃSK – B90 

12.03 WROCŁAW – ZAKLĘTE REWIRY 

18.03 KRAKÓW – NOWOHUCKIE CENTRUM KULTURY

9.04 WARSZAWA – PALLADIUM Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sarsa