Aktualności

10-12-2021-09:30:23

Kolejny romantyczny banger od twocolors

Udostępnij! Tweetnij!

twocolors wracają z nowym singlem „Feel It 2”. To nasycona romantyzmem taneczna piosenka ze wspaniałym wokalem i chwytliwym refrenem.

Materiały prasowe

„Feel It 2” to następca utworów „Passion” i „Bloodstream”, które razem zgromadziły ponad 34 miliony streamów na Spotify. Drugi z numerów doczekał się również oficjalnego remiksu w wykonaniu belgijskiego DJ-a i producenta Lost Frequencies.

W listopadzie duet wydał „TC/TC Edition 001 EP”, przybliżając mroczniejszą stronę twocolors z głębszym, bardziej niebezpiecznym i szorstkim brzmieniem, stanowiącym hołd dla ich berlińskich korzeni.

Wcześniej radia i serwisy cyfrowe podbił utwór „Lovefool”, nowa wersja wielkiego hitu The Cardigans. Singiel dotarł do #4 UK Shazam Discovery i #21 Global Shazam Charts z ponad 4 mln tagów. „Lovefool” uplasowało się w Top 20 w ponad 30 krajach. Utwór ma odznaczenia platynowe w Niemczech i Finlandii, złote w Kanadzie, Francji, Włoszech i Polsce, podwójną platynę w Austrii i Szwajcarii oraz potrójną platynę w Rosji. Singiel odnotował ponad 1,58 miliarda streamów. Przez półtora roku utwór w radiach zagrano ponad 534 tys. razy w 64 krajach.


Sprawdź i kup bilet:



źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: twocolors