Aktualności

08-07-2022-08:40:46

twocolors powracają z nowym singlem „Heavy Metal Love”

Udostępnij! Tweetnij!

Znany na całym świecie duet producencki twocolors oficjalnie powraca z najnowszym ekscytującym utworem „Heavy Metal Love”. Singiel jest propozycją pełną orzeźwiającej energii, kontrastującą do czteroutworowej EP-ki „TC/TC Edition 001” – hołdzie dla ich berlińskich korzeni.

Materiały prasowe

„Heavy Metal Love” to niezrównany banger, który charakteryzuje się imponującymi umiejętnościami produkcyjnymi i typowym stylem twocolors. Jednocześnie wciąż zaskakuje słuchaczy niesłyszanymi dotąd wpływami. Napędzany mocnymi bitami i anielskim wokalem, singiel tworzy magnetyczny pejzaż dźwiękowy. Z myślą zarówno o miłośnikach muzyki tanecznej, jak i fanach popu, połączenie zaraźliwych rytmów i bujnych, euforycznych podtekstów, zrobi wrażenie nie tylko na żywo, ale także poza festiwalowymi scenami. To kawałek, który nie wyjdzie nam szybko z głowy.

Singiel jest kontynuacją udanej współpracy przy „Break Up” z Pascalem Letoublonem. W 2019 roku twocolors wysoko ustawili poprzeczkę wydając „Lovefool”, nieodpartą przeróbkę klasyka The Cardigans, która wygenerowała ponad 2,5 miliarda streamów, osiągnęła 4. miejsce w brytyjskim Shazam Discovery, 21. na Global Shazam Chart z ponad 4 milionami tagów, dotarła do list Top 20 w ponad 30 krajach i wygenerowała prawie milion kreacji na TikToku. Utwór pokrył się platyną i multiplatyną w wielu krajach, a duet stał się liczącą siłą na międzynarodowej scenie muzyki tanecznej. Dodatkowo, w ciągu kilku ostatnich miesięcy obaj artyści pracowali nad ekscytującymi remiksami dla światowych gwiazd, w tym The Black Eyed Peas & Shakiry, Jessie J, Lost Frequencies, Rammstein, Topic, Emmitt Fenn, Banners i wielu innych. Ich kolejne single „Passion”, „Bloodstream” i „Feel It 2” zgromadziły do ​​tej pory ponad 100 milionów streamów. W sumie w ciągu ostatnich dwóch lat twocolors zebrali ponad 652 tysięcy odtworzeń w radiach w 80 krajach.

Teraz duet jest gotowy na lato z „Heavy Metal Love” oraz planuje wiele innych ekscytujących projektów na nadchodzące miesiące.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: twocolors