Aktualności

14-01-2022-11:00:34

Justin Jesso podróżuje w głąb siebie

Udostępnij! Tweetnij!

Justin Jesso wyrobił sobie markę pisząc teksty dla takich gwiazd, jak Kygo, Ricky Martin, Armin van Buuren, Steve Aoki, czy Backstreet Boys. W życiu wielu tekściarzy przychodzi jednak czas, kiedy potrzeba zostawienia piosenki dla siebie daje o sobie znać. Tak oto zrodziło się „Clarity”!

Materiały prasowe

„Song babies”, jak czule nazywa je Justin, to utwory, których po prostu nie można nikomu oddać. A zresztą dlaczego miałby je oddawać, skoro wyróżnia się nie tylko talentem tekściarskim, ale i wokalnym, czuje się na scenie jak ryba w wodzie i może pochwalić się osobowością, która podbija serca fanów i obserwatorów w mediach społecznościowych?


https://www.instagram.com/reel/CYj1rRwqcwM/


Piosenka „Clarity”, którą prezentuje dziś Justin Jesso to jedno z takich dzieci. Utwór pierwotnie opowiadał o niejasnościach w związku, ale od czasu powstania nabrał nowego znaczenia: „Jest także o znalezieniu siebie”, wyjaśnia artysta. „Napisałem to w środku pandemii. Byłem bardzo zestresowany, mieszkałem z rodzicami, a świat się zamknął. Po prostu nie chciałem myśleć świadomie o tym, co piszę, a raczej pozwolić, aby to wszystko naturalnie wylało się ze mnie, a to jest efekt. Opowiada o znalezieniu klarowności w mojej muzycznej podróży i próbie dowiedzenia się, dokąd zmierzam… To muzyka, którą chcę tworzyć, muzyka, która przemawia do mojej duszy, dotyka mnie głęboko w mojej podróży jako artysta”.

Nie tylko jako tekściarz, ale teraz jako wokalista, Justin ma po swojej stronie cały wszechświat. Jego singiel „Stargazing” z legendarnym artystą Kygo przyniósł mu setki milionów odtworzeń, złote i platynowe certyfikaty w krajach na całym świecie, a nawet nominację do nagrody Grammy. „Clarity” to pierwszy singiel z serii utworów Justina Jesso, które pojawią się w najbliższym czasu. W czerwcu artysta uda się w trasę po Niemczech.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!