Aktualności

29-06-2022-08:42:11

Justin Jesso w nowym singlu „Lose Ya”

Udostępnij! Tweetnij!

Amerykański piosenkarz i autor tekstów Justin Jesso jest naprawdę wszechstronnym artystą, którego twórczość na szczęście jest także obfita! Tworząc średnio 5-6 piosenek tygodniowo, Justin pisze wystarczająco dużo muzycznych arcydzieł, aby zaspokoić nie tylko własną karierę solową, ale i zapewnić hity topowym artystom, takim jak Ricky Martin, The Backstreet Boys czy światowej sławy DJ-e Steve Aoki i Armina van Burena.

Materiały prasowe

Jego singiel „Stargazing” z legendarnym artystą Kygo przyniósł mu setki milionów odtworzeń, złote i platynowe certyfikaty na całym świecie, a nawet nominację do nagrody Grammy. Na początku tego roku zaprezentował „Clarity”, który w ciągu zaledwie kilku miesięcy zebrał już ponad 1,5 miliona odtworzeń na Spotify. Teraz artysta prezentuje swój najnowszy utwór „Lose Ya”.

„Lose Ya” to radosna i równie emocjonalna piosenka miłosna z hymnowym refrenem. Opowiada o niepewności, czy obecny związek będzie trwał wiecznie, oraz świadomości, że jest dokładnie tym, czego pragnie się w danym momencie życia. To wyjątkowe wyznanie miłości, w którym Jesso upewnia się, że jego druga połówka wie, że chce mieć ją obok siebie. W końcu nikt nie wie, co przyniesie przyszłość.

„Muzycznie mówiąc, «Lose Ya» jest jednym z najprawdziwszych wyrazów tego, kim jestem jako artysta”, wyznaje Justin. „Bierze pod uwagę wszystkie moje inspiracje: Elton, Bruno, Prince, Stevie, Lizzo, Chance, Billy Joel, Queen... wszystkie łączą się w jedno. To chyba moja ulubiona rzecz w «Lose Ya». To dokładnie taki rodzaj muzyki, jaki chcę tworzyć. Klasyczne, uduchowione, a jednocześnie napędzające, nowoczesne brzmienie – i to właśnie kocham w nim najbardziej!”.

Jeśli chodzi o decydowanie, które piosenki oddać, a które wydać we własnym imieniu, Justin Jesso wie, że może zaufać swojemu instynktowi: „Piszę wiele utworów dla różnych osób, ale są pewne piosenki, które są tylko moje. Po prostu nie mogą nigdzie iść. To moje piosenki; za bardzo je kocham i czuję, że muszę je śpiewać, więc po prostu trzymam je dla siebie”.

„Lose Ya” jest jednym z tych utworów, których Justin Jesso po prostu nie mógł oddać. Właśnie przeniósł go na sceny w całych Niemczech i innych europejskich miastach podczas swojej trasy koncertowej. Utwór został wyprodukowany przez nominowanego do nagrody Grammy Warrena „Oak” Feldera oraz zmiksowany przez Roba Kinelski, znanego ze współpracy z takimi wielkimi artystami, jak Billie Eilish.

Justin Jesso - Lose Ya

Listen to Lose Ya by Justin Jesso.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!