Aktualności

21-01-2022-12:09:58

Conan Gray zachęca, by być sobą

Udostępnij! Tweetnij!

Conan Gray, ceniony popowy wokalista i autor piosenek, ulubieniec Taylor Swift i Olivii Rodrigo, przedstawia nowy singiel zatytułowany „Jigsaw”. - Lepiej być sobą, być kimś, kogo sami możemy pokochać - podsumowuje piosenkę artysta.

Materiały prasowe

- Oryginalnie „Jigsaw” było wpisem do pamiętnika - opowiada Conan Gray. - Całe życie próbowałam wszystko kontrolować i starałem się dostosowywać, by inni byli zadowoleni. Zawsze chciałem uszczęśliwiać innych i tak samo było z miłością. „Może jeśli odpowiednio się ubiorę, uczeszę, jeśli powiem, co trzeba, będę się zachowywał tak, jak trzeba, może w końcu mnie pokochasz”. Oczywiście, taki patent się nie sprawdzał. Koniec końców, patrzyłem w lustro, ledwo się rozpoznając. „Jigsaw” to rodzaj ostrzeżenia dla innych ludzi. Dla tych, którzy chcąc zdobyć miłość, niszczą przy okazji siebie samych. Pamiętaj, nawet jeśli zdobędziesz miłość, ta druga osoba pokocha nie Ciebie, lecz Twoją wariację, którą specjalnie stworzyliście. Lepiej być sobą, być kimś, kogo sami możemy pokochać.

Conan Gray, który znany jest ze swej kreatywności, sam zaprojektował okładkę singla, który zapowiada planowany na 2022 rok drugi album gwiazdora.

„Jigsaw” to następca utworu „Telepath”, który zgromadził 35 milionów streamów. Poprzedni numer, „People Watching”, ma już 140 milionów streamów, a jeszcze wcześniejszy „Astronaut”, ponad 100 milionów oraz pochwałę z ust samej Taylor Swift, która nazwała utwór arcydziełem. Warto też wspomnieć, że Olivia Rodrigo zaprosiła Graya do udziału w klipie do piosenki „Sour Prom”.

Niedawno artysta ogłosił trasę koncertową, w ramach której przyjedzie do Polski. Nadchodzący występ wokalisty w Warszawie będzie częścią The Conan Gray World Tour 2022, która rozpocznie się 1 marca w Dallas. Conan Gray miał zagrać w Polsce już w 2020 roku, jednak wtedy plany pokrzyżowała pandemia. Teraz Amerykanin będzie miał jeszcze lepszą okazję do debiutu przed naszą publicznością, ponieważ koncertowa setlista z pewnością poszerzy się o nowe utwory, zapowiadające jego kolejną płytę. Gray wystąpi 11 maja 2022 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety w cenach zaczynających się od 119 złotych dostępne są na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Ebilet.pl, Going.pl oraz w Empikach.

Świat usłyszał o Conanie, gdy ten w wieku 15 lat otworzył swój kanał na YouTube. Talent nastolatka eksplodował błyskawicznie, a jego debiutancki album „Kid Krow” momentalnie wskoczył na sam szczyt listy Billboardu, dając Grayowi tytuł najlepszego debiutanta od lat. Nie ma w tym nic dziwnego, bo autentyczność, z jaką Conan Gray komponuje swoje utwory zachwyca każdego – od Taylor Swift po Eltona Johna, który otwarcie pochwalił Conana za to, że jako jedyny artysta z Top 50 Spotify pisze swoje piosenki zupełnie samodzielnie. Conan Gray za sprawą emocjonalnego zaangażowania i niesamowitego głosu stał się głosem całego pokolenia obecnych dwudziestolatków na całym świecie.

Ponad 5 miliardy streamów na różnych platformach, okładkowe publikacje w najbardziej poczytnych magazynach świata, występy na największych festiwalach i w programach telewizyjnych świadczą, że Conan Gray jest już muzyczną gwiazdą o ogólnoświatowym zasięgu. Osiągnięcia imponują jeszcze bardziej, gdy uświadomimy sobie, że Gray wydał jak dotąd jeden pełnoprawny album „Kid Krow” i cała kariera jest jeszcze wciąż przed nim. Obecnie Conan pracuje nad kolejną płytą.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: conan gray