Aktualności

08-04-2022-10:26:40

Przedstawiamy: Uncharted (Original Motion Picture Soundtrack)

Udostępnij! Tweetnij!

„Uncharted” to filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat, widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a.

Materiały prasowe


Tylko jego sprawność,  jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher.W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak : Tom Holland, Mark Wahlberg, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Antonio Banderas.

Autorem muzyki do tego filmu jest Ramin Djawadi (Iron Man Rim, Pacific, Person of Interest). Urodzony w Niemczech kompozytor pochodzenia irańskiego, w 1998 roku uzyskał dyplom Barklee School of Music. Jego idolem artystycznym od początku był Hans Zimmer, który zaprosił Djawadi do współpracy w firmie Remote Control Productions.  Ramin Djawadi był nominowany do EMMY i GRAMMY za muzykę seriali Gra o Tron oraz Westworld.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: