Aktualności

15-04-2022-07:52:27

Nowe wspomnienia Conana Graya. Pierwszy singiel zapowiadający płytę „Superache”

Udostępnij! Tweetnij!

Kilka dni po ogłoszeniu nowej płyty „Superache”, Conan Gray zaprezentował pierwszy singiel. Książę smutnych piosenek podzielił się nagraniem „Memories”.

Materiały prasowe

Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów artysty. Jeszcze przed premierą drugiego albumu, Amerykanin przyjedzie do Polski i 11 maja wystąpi w Warszawie na COS Torwar.

„Memories” to osobisty hymn, w którym wokalista w charakterystycznym dla siebie stylu obnaża swoje uczucia. Z oszczędnym akompaniamentem fortepianu Conan śpiewa: „Proszę, nie niszcz mi tego. Proszę, nie utrudniaj tego bardziej. Próbuję o tym zapomnieć” („Please don’t ruin this for me. Please don’t make this harder than it already is. I’m trying to get over this”).

Wyczekiwany na całym świecie album „Superache” ukaże się 24 czerwca.Od czasu, gdy w wieku 15 lat zaczął publikować na swoim kanale YouTube oryginalne nagrania demo, Conan Gray stał się jedną z najwybitniejszych gwiazd muzyki pop swojego pokolenia. Choć dziś ma na koncie multiplatynowe przeboje „Heather” i „Maniac”, jego muzyka pozostaje autentyczna i oryginalna. Debiutancki album Graya, „Kid Krow”, stworzony przez wokalistę oraz jego wieloletniego współpracownika i producenta Dana Nigro, dotarł na 5. miejsce na liście Billboard 200 oraz 1. miejsce Billboard Pop Albums. Latem 2020 roku, kiedy utwór „Heather” znalazł się na szczytach list przebojów na całym świecie, Sir Elton John publicznie pochwalił Conana za to, że jest jedynym artystą w pierwszej pięćdziesiątce Spotify, który napisał piosenkę w całości samodzielnie. Dziś artysta ma 7 miliardów streamów oraz uznanie takich mediów, jak „Vogue”, „GQ”, V Man, „Paper”, „Fader”, „Billboard”, NPR, MTV, „I-D”, Wonderland, „Clash” czy Notion. Ponadto, wystąpił w takich programach telewizyjnych, jak „Late Night with Seth Meyers”, „The Late Late Show with James Corden” i „The Today Show”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: conan gray