Aktualności

09-05-2022-12:41:55

Showtek i LIIV stworzyli taneczno-popowe arcydzieło

Udostępnij! Tweetnij!

Mistrzowie EDM z Showtek wracają z nowym, wyczekiwanym singlem „Live In A Bubble”, w którym zaśpiewała mieszkająca w Los Angeles wokalistka i autorka piosenek LIIV.

Materiały prasowe

„Live In A Bubble” to trzyminutowa dźwiękowa podróż, wypełniona lśniącą produkcją, niebanalnymi strukturami wokalnymi i pulsującym frotepianowo-house’owym beatem. Porywające i rytmiczne mocne linie basu i wspaniały głos LIIV dopełniają reszty tej zaraźliwie kuszącej produkcji. Piosenka opowiada o kruchości więzi międzyludzkich i ich zawiłości. To idealne do radia, taneczno-popowe arcydzieło, które stanowi ekscytujący dodatek do dyskografii obojga twórców.

Dla didżejsko-producenckiego duetu nowy numer jest następcą „Pour It Down” z udziałem VÉRITÉ, który fani poznali w styczniu. Z kolei LIIV w 2019 roku zaprezentowała nagranie „Before You Do It Again” zrealizowane we współpracy z Gold Brother.

LIIV i Wouter Janssen z Showtek poznali się na Brooklynie w Nowym Jorku podczas muzycznych warsztatów i od tamtej pory pracowali razem nad wieloma utworami. „Live In A Bubble” to pierwsze wydawnictwo, które ukazało się w ramach ich współpracy.

LIIV to autorka tekstów pochodząca z Honolulu, a obecnie mieszkająca w Los Angeles. Swoją karierę zaczynała w zespole punkowym. Z czasem jednak zajęła się pisaniem piosenek popowych dla siebie i innych artystów, takich jak Tove Lo, MØ, Halsey, Cyndi Lauper i UPSAHL. Wśród jej ostatnich współpracowników są Pete Nappi, Jenna Andrews, DCF, Leah Kate, Kat Cunning, Jack Laboz, Chris Lyon, Jesse Fink, Sarah Barrios, Pom Pom i wielu innych.

Showtek to uznany didżejsko-producencki duet, który tworzą Wouter Janssen i Sjoerd Janssen. Holenderscy bracia obecni są na scenie od 2001, a od 2011 roku są jednymi z najbardziej liczących się twórców muzyki tanecznej. Ich najsłynniejsze piosenki to „FTS”, „The Colours Of The Harder Style” i „Black”.

Po blisko dekadzie działalności, panowie odeszli od swego dotychczasowego stylu na rzecz modnych klimatów EDM, co zdecydowanie popłaciło. Efektem takie przeboje jak „How We Do” z Hardwellem, „Get Loose”, „Cannonball”, „Booyah” i „We Like To Party”, następnie „Bouncer” oraz platynowy „Bad” zrealizowany z Davidem Guettą i Vassy. Piosenki zapewniły duetowi 564 miliony streamów na Spotify oraz miliard odsłon na YouTube.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: showtek