Aktualności

13-05-2022-11:26:01

Nowa płyta Becky G już jest!

Udostępnij! Tweetnij!

Światowa supergwiazda Becky G wydaje dziś długo oczekiwany drugi album „Esquemas”! Płyta pokazuje nowo odkryte poczucie pewności siebie, jeśli chodzi o jej kunszt i talent muzyczny, oraz godną podziwu zdolność Becky do stawiania czoła oczekiwaniom, zachęcając fanów do bycia dumnymi z tego, kim są.

Materiały prasowe

Becky pojawiła się w majowym numerze Rolling Stone, a magazyn ogłosił, że jest to „Becky w swojej najbardziej pewnej siebie i zabawnej, eksplorującej disco-pop, elektronicznej produkcji, a nawet z akcentami doo-wop”.

„Esquemas” zawiera 14 utworów, w tym jej światowy hit „MAMIII” z Karol G, który od czasu premiery zgromadził ponad 750 milionów streamów na całym świecie i uzyskał 11x multiplatynę RIAA Latin wraz z wcześniej wydanymi utworami „NO MIENTEN”, „Fulanito” oraz „Ram Pam Pam” z udziałem Natti Natashy. Nowy album zawiera również najnowszy singiel „BAILÉ CON MI EX”, który wydała na początku tego tygodnia i do którego dziś rano ukazał się oficjalny teledysk. Becky pojawiła się także na okładce „New Music Daily” Apple Music oraz udzieliła wywiadu u Zane’a Lowe’a, który skomentował: „brzmi to jak album, który jest bardzo zgodny z tym, kim jesteś”.

W najbliższą niedzielę Becky zadebiutuje na scenie Billboard Music Awards. Gala odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek o 02:00 polskiego czasu. Tydzień po premierze, 24 maja, Becky będzie głównym gościem muzycznym u Jimmy’ego Kimmela.

„Esquemas” jest trzecim wydawnictwem i drugim albumem studyjnym Becky i pojawia się w ekscytującym momencie dla artystki, ponieważ jej ostatni singiel „MAMIII” z KAROL G nadal jest światową sensacją. Becky niedawno zaskoczyła fanów na Coachelli wykonując singiel z KAROL podczas jej występu.

Wydany na początku tego roku utwór „MAMIII” szybko stał się światowym hitem, debiutując w pierwszej dwudziestce listy Billboard Hot 100 (#15) oraz w pierwszej dziesiątce listy singli Billboard Global 200 (#4). To najwyższe do tej pory pozycje dla obu artystek. Ponadto, dzięki „MAMIII”, Becky G zdobyła swoje trzecie 1. miejsce na liście Billboard Latin Airplay Chart („Mayores”, „Sin Pijama”, a teraz „MAMIII”). Teledysk do „MAMIII”, w którym występują Mia Khalifa i gwiazda „Euforii” Angus Cloud, zgromadził w sumie prawie 22 milionów wyświetleń.

Lista utworów „ESQUEMAS”:
1. BUEN DIA
2. FULANITO (with El Alfa)
3. TAJIN (with Guayaa)
4. FLASHBACK (feat. ELENA ROSE)
5. BAILÉ CON MI EX
6. DOLORES
7. UNA MAS
8. BORRACHA
9. KILL BILL
10. QUE LE MUERDA
11. GUAPA
12. RAM PAM PAM (with Natti Natasha)
13. NO MIENTEN
14. MAMIII (with KAROL G)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: becky g