Aktualności

08-07-2022-10:00:38

TINI łączy siły z Anittą i Becky G w nowym singlu „La Loto”!

Udostępnij! Tweetnij!

Argentyńska supergwiazda TINI prezentuje nowy singiel "La Loto", w którym gościnnie pojawia się brazylijska wokalistka Anitta i wielokrotnie nagradzana multiplatynowa piosenkarka, autorka tekstów, Becky G.

Materiały prasowe

Utwór został wydany wraz z nowym, gorącym teledyskiem, w którym trzy światowe supergwiazdy ociekają złotem i diamentami podczas zmysłowego tańca.

Poprzednie hity Argentyńskiej artystki to między innymi singiel „Maldita Foto” gdzie obok TINI pojawia się Manuel Turizo, oraz „Miénteme” nagrany z Maríi Becerry.TINI nie zwalnia tempa od wydania swojego ostatniego albumu TINI TINI TINI w zeszłym roku. Album znalazł się na #4 miejscu na liście Top Global Album Debiut Chart na Spotify i otrzymał 2x Diament w Argentynie, 9x Platynę w Chile i Złoto w Ameryce Środkowej. Do tej pory album wykręcił  łącznie ponad 2,3 miliarda streamów.

Bądźcie czujni! Niebawem możemy się spodziewać więcej muzycznych nowości od TINI.

Od premiery jej debiutanckiego albumu w 2016 roku, TINI stała się globalnym fenomenem z ponad 34 milionami fanów i ponad 4 miliardami streamów audio i wideo. W 2020 roku TINI została Artystką Roku Billboard Argentina oraz argentyńską artystką #1 na Spotify. TINI odbyła trasę po Europie i Ameryce Łacińskiej podczas swojej trasy „Quiero Volver” w sezonie 2019/2020, która objęła dziewięć wyprzedanych koncertów w Buenos Aires. W 2020 roku TINI współpracowała także z Alejandro Sanzem w La Voz (The Voice) Spain. Ostatnim wydawnictwem TINI był jej album „TINI TINI TINI”. Wszystkie piosenki współtworzyła przy wsparciu renomowanych producentów i autorów piosenek Andresa Torresa i Mauricio Rengifo, którzy zostali nagrodzeni w kategorii Producent roku na Latin Grammy. W 2021 roku jej triumf kontynuowały takie hity jak „Miénteme” z Maríą Becerrą (304 milionów wyświetleń) i „Maldita Foto” z Manuelem Turizo (30 milionów). TINI nagrywała także z takimi sławami, jak Alejandro Sanz, Sebastián Yatra, Karol G, Cali y El Dandee, Alesso, Morat, R3HAB, Greeicy, Lalo Ebratt, María Becerra, Álvaro Soler, Jonas Blue, Reik, Aitana, Ana Guerra, Mau & Ricky, Ovy on the Drums, KHEA i Nacho.

Wielokrotnie nagradzana piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i aktywistka Becky G urodziła się w świetle reflektorów, a jej wielopłaszczyznowa kariera zapowiada się na kultową. Osiągnięcia 24-letniej światowej supergwiazdy obejmują trzy hity na listach Billboard Latin Airplay Charts („Mayores”, „Sin Pijama” i „MAMIII”), główną rolę w „Power Rangers”, gościnne wystąpienie w nagrodzonym Emmy programie Fox TV „Empire”, własną markę kosmetyczna Treslúce i program „Face to Face with Becky G”. Do tej pory Becky G koncertowała u boku Katy Perry, Demi Lovato, J Balvina, Fifth Harmony i Jasona Derulo oraz nagrywała z artystami takimi, jak Christina Aguilera („Pa Mis Muchachas”), Anitta, Natti Natasha, Daddy Yankee, Maluma, ZAYN, Bad Bunny, Ozuna, Prince Royce, Pitbull i CNCO. Jej debiutancki album „Mala Santa” został wydany w październiku 2019 roku i otrzymał 8x platynę w Stanach Zjednoczonych, platynę w Hiszpanii i złoto w Meksyku.Po wydaniu udanych kolekcji kosmetyków dla marki Colourpop, Becky G niedawno uruchomiła własną markę Treslúce. Treslúce Beauty tworzy, celebruje i wspiera dziedzictwo i kulturę latynoską dzięki wydajnym, świadomym i wegańskim formułom, które zapewniają wysoki efekt artystyczny. Treslúce jest inspirowana meksykańskim dziedzictwem Becky i stara się uczcić wszystkie kultury latynoskie. Artystka jest obecnie ambasadorką marki Xfinity Comcast i Michelob Ultra Pure Gold.

TINI, Becky G, Anitta - La Loto

Listen to La Loto by TINI, Becky G, Anitta.

więcejźródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!