Aktualności

17-01-2023-13:50:57

TINI zapowiada nowy album współpacą z La Joaqui i Stevem Aoki

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Uwielbiana aktorka, piosenkarka i autorka tekstów TINI połączyła siły z argentyńską artystką urban La Joaqui i światowej sławy DJ-em oraz producentem Stevem Aoki w nowym singlu „Muñecas”.

To pierwsze tegoroczne wydawnictwo TINI. Nowa piosenka doskonale łączy w sobie jej wokal, liryzm La Joaqui oraz charakterystyczne brzmienie i bezgraniczną kreatywność Steve’a. Teledysk w reżyserii Diego Peskinsa dokumentuje wyjątkową uroczystość, a sami artyści zapraszają słuchaczy do przyłączenia się do tańca lalek (muñecas).

TINI zapowiedziała właśnie album, który ma ukazać się w przyszłym miesiącu. Płyta będzie zawierać 14 utworów, wśród których znajdą się wcześniej wydane „Miénteme” z Maríą Becerrą, „Carne i Hueso”, „La Loto” z Anittą i Becky G, „BAR” z L-Gante, „El último Beso” z Tiago PZK, „Fantasi” z Beéle, „Maldita Foto” z Manuelem Turizo oraz przebój „La Triple T”.

Array
(
[0] => Array
(
)

[1] => Array
(
)

[2] => Array
(
)

[3] => Array
(
)

[4] => Array
(
)

)

Z prawie 4 miliardami streamów i dwiema nominacjami do Grammy, artysta, DJ, producent i założyciel Dim Mak Records (której przypisuje się odkrycie wpływowych wykonawców, takich jak Bloc Party, The Chainsmokers, Bloody Beetroots i The Kills), Steve Aoki jest opisywany przez Billboard jako „jeden z najbardziej rozchwytywanych artystów na świecie”. Aoki występował na niemalże każdym najważniejszym festiwalu na świecie, dzięki czemu zdobył tytuł rekordzisty Guinnessa jako Najczęściej podróżujący muzyk w jednym roku kalendarzowym. Jego długa lista sukcesów jest świadectwem nieskończonej kreatywności, nienasyconego zapału i szerokiego wachlarza talentów. Po ujawnieniu czterech albumów „Neon Future”, Aoki wydał niedawno „HiROQUEST: Genesis”, zawierający współprace m.in. z Taking Back Sunday, Mod Sun i Kanem Brownem.

TINI, La Joaqui, Steve Aoki - Muñecas

Listen to Muñecas by TINI, La Joaqui, Steve Aoki.

więcej

Argentyńska piosenkarka, aktorka, kompozytorka i raperka La Joaqui w grudniu wydała album „Barbie Copiloto”. Jest nie tylko jedną z najważniejszych postaci argentyńskiej muzyki miejskiej, ale i prekursorką i kultową postacią sceny freestyle. W rankingu najczęściej słuchanych artystów na Spotify Argentina zajmuje 9. miejsce, natomiast w zestawieniu samych kobiet – honorowe 2. miejsce.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , steve aoki, tini