Aktualności

13-05-2022-11:46:03

Kendrick Lamar: nowa płyta „Mr. Morale & the Big Steppers” już dostępna

Udostępnij! Tweetnij!

Wreszcie – to słowo, które najczęściej pojawia się obok tej wiadomości. Kendrick Lamar wydał długo wyczekiwany, nowy album. „Mr. Morale & the Big Steppers” jest już dostępne we wszystkich serwisach cyfrowych.

Materiały prasowe

Na nowy album Kendricka Lamara fani musieli czekać ponad 5 lat. Artysta ogłosił premierę krążka w połowie kwietnia za pośrednictwem strony oklama.com. „Mr. Morale & the Big Steppers” to podwójny album z 18 utworami. Goście na wydawnictwie to m.in. Beth Gibbons, Blxst, Amanda Reifer, Sampha, Taylour Paige, Summer Walker, Ghostface Killah, Kodak Black, Sam Dew i Tanna Leone. Baby Keem to jedyny artysta, który pracował już wcześniej z Kendrickiem – w utworach „family ties” oraz „range brothers”.

Posłuchaj nowego albumu Kendricka Lamara w serwisach cyfrowych:

Kendrick Lamar - Mr. Morale & The Big Steppers

Listen to Mr. Morale & The Big Steppers by Kendrick Lamar.

więcej

Kendrick Lamar wykorzystał także sample z Florence + The Machine w utworze „We Cry Together”, a warto dodać, że rudowłosa artystka także zaprezentowała dziś nową płytę.

Na album nie trafił wydany kilka dni przed premierą płyty utwór „The Heart Pt. 5”, którym K.Dot rozpoczął nową erę swojej twórczości.

Od czasu wydania w kwietniu 2017 albumu „DAMN.” (za który otrzymał historyczną nagrodę Pulitzera) i soundtracku do „Czarnej Pantery”, Kendrick nieczęsto udzielał się artystycznie. Niedawno można było go usłyszeć na debiutanckim albumie kuzyna, Baby Keema. Na początku 2022 artysta był jedną z gwiazd, które uświetniły swoim udziałem finał Super Bowl. Jednak w trakcie tego występu nie usłyszeliśmy premierowego materiału.

Załóż słuchawki i zanurz się w świecie „Mr. Morale & the Big Steppers” Kendricka Lamara!


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!