Aktualności

27-05-2022-09:32:54

Co mają wspólnego M.I.A. i „MATA”?

Udostępnij! Tweetnij!

„MATA” – to tytuł nowej płyty M.I.A., która powraca po sześcioletniej przerwie wydawniczej. Artystka podpisała nowy kontrakt z Island Records i prezentuje pierwszy singiel zapowiadający album – „The One”.

Materiały prasowe

M.I.A., jedna z najbardziej pionierskich artystek współczesnej sceny, powraca z premierowym utworem „The One”. Za produkcję kawałka odpowiadają Rex Kudo & T-Minus. „The One” to początek intrygującej nowej ery tej multi-utalentowanej artystki oraz aktywistki, która jest jedną z najbardziej innowacyjnych twórczyń swojego pokolenia. Wraz z premierą utworu. M.I.A. potwierdziła, że album „MATA” ukaże się wkrótce.

Na dotychczasowy dorobek M.I.A. składa się 5 albumów studyjnych, występy i wyprzedane trasy koncertowe na całym świecie, nagrody Grammy i Akademii, jak również nieustanne przesuwanie granic. M.I.A. nigdy nie zatraciła związków ze swoją niezmywalną punkową duszą, która zainspirowała jej debiut reżyserski, teledysk „Mad Dog” Elastica, jak również samodzielne wyreżyserowanie wizuali, grafik i NFTs, które do dziś zachwycają licznych fanów na całym świecie. M.I.A. nieustannie poszukuje nowych dróg w świecie muzyki, sztuki i cyfrowym. Konsekwentnie torowała drogę w muzyce oraz przestrzeni sztuki cyfrowej i pomogła stworzyć społeczność wyrzutków podczas definiujących lat internetu. Jej spektrum wpływów nie ma sobie równych wśród innych artystów.

„MATA” ukaże się nakładem Island Records. Więcej informacji wkrótce.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: m.i.a.