Aktualności

10-06-2022-11:39:03

Hit na lato od Viki Gabor

Udostępnij! Tweetnij!

Przy tym utworze od razu robi się słoneczniej!

Materiały prasowe

Pełen energii i słońca, inspirowany dancehallowymi brzmieniami, utwór „So What” to propozycja od Viki na zbliżające się wakacje. Utwór opowiada o letnich spotkaniach z rówieśnikami. Podobnie jak w przypadku ostatniego singla „Could Be Mad”, Viki jest współautorką zarówno tekstu, jak i muzyki.

Pisząc ten numer w studio, wokalistka  przywoływała w pamięci beztroskie chwile spędzone z bliskimi w plenerze. „So What” powstało we współpracy z marką Hit, która wprowadziła na rynek dwa nowe, limitowane warianty ciastek: HIT Garden Party o smaku truskawki i limonki oraz HIT Beach Party o smaku kokosa i ananasa.

Całość dopełnia teledysk, który został nakręcony na taśmie filmowej, co nadaje mu dodatkowo subtelności i nostalgicznego klimatu. Klip jest poniekąd odzwierciedleniem wspomnianej, wakacyjnej imprezy Viki w dwóch różnych wydaniach: w ogrodzie i na plaży. Za reżyserię i koncept teledysku odpowiadają Mateusz Erdmann i Michał Więckowski z kolektywu ANDIAMO – współpracujący dotychczas z czołówką polskiej sceny muzycznej, w tym m.in. z Quebonafide, Brodką czy Pezetem i Kayah, z którą Viki stworzyła przebój „Ramię w ramię”.

Za koncept współpracy odpowiada agencja TWIN. collective.

Najnowszy singiel Viki to kolejna wycieczka w stronę nowych brzmień, ale młoda wokalistka na każdym kroku udowadnia, że potrafi odnaleźć się w każdej stylistyce. Potwierdza to również udział w 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jako najmłodsza uczestniczka w historii tego formatu wcieliła się w nim w takie gwiazdy, jak Christina Aguilera, Rihanna czy Billie Eilish, wielokrotnie wzbudzając zachwyt jurorów i publiczności. Znalazło to odzwierciedlenie w końcowym wyniku wokalistki – Viki dotarła do samego finału programu.

Oprócz nauki, Viki poświęca czas na pracę nad swoim drugim solowym albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku! W przeciwieństwie do debiutanckiego krążka „Getaway (Into My Imagination)”, nowa płyta będzie o wiele bardziej osadzona w klimatach r&b czy urban pop. Artystka nad nowymi utworami pracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi producentami – są wśród nich między innymi osoby współodpowiedzialne za sukcesy muzyczne takich artystów jak Ava Max czy The Chainsmokers.

Viki Gabor - So What

Listen to So What by Viki Gabor.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: viki gabor