Aktualności

24-06-2022-11:58:24

Nowojorskie lato z SOFI TUKKER

Udostępnij! Tweetnij!

Jak podsumował to NYLON, płyta „WET TENNIS” to „zasłużona ucieczka od rzeczywistości”. Teraz SOFI TUKKER prezentują lyric video do ich najnowszego singla „Summer in New York”.

foto: Elizabeth Miranda

Wyprzedana trasa „Wet Tennis Tour” SOFI TUKKER spotkała się z ekstatycznym odzewem ze strony publiczności w całej Ameryce Północnej. Duet ma za sobą swoje największe koncerty w karierze, w tym w Greek Theatre w Berkeley dla 8700 fanów i w Shrine Expo Hall w Los Angeles dla 7500 fanów. Koncert w Polsce odbędzie się już 5 września w warszawskiej Progresji.  

Zamów bilet

Wideo nagrane na ulicach Nowego Jorku towarzyszy im podczas dnia, jaki duet wyobraził sobie pisząc piosenkę. Ich wycieczka z przewodnikiem po mieście ożywia tekst, w tym przystanki u ukochanej przez Sophie Panna Favela na Brooklynie, gdzie króluje brazylijska muzyka i jedzenie, studio tatuażu, w którym Tucker robi sobie dziary, oraz studio The Knocks’ Chrystie St, w którym powstał „Drinkee”. Zatrzymują się również w kultowej restauracji Tom’s w hołdzie dla „Tom’s Diner” Suzanne Vegi, którego fragment przeplata się z „Summer in New York”. Wideo zawiera również sceny z wyprzedanego majowego koncertu.

SOFI TUKKER wydali także wersję DJ Mix „Summer In New York” wyłącznie na Spotify, aby uczcić premierę ich nowego singla.

Sofi Tukker - Summer In New York

Listen to Summer In New York by Sofi Tukker.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!