Aktualności

15-07-2022-10:10:20

Julia Rocka w nowym singlu, w romantycznej i nostalgicznej odsłonie

Udostępnij! Tweetnij!

Na jej talencie poznali się już użytkownicy TikToka - teraz poznają się miłośnicy letnich, klimatycznych utworów!

Materiały prasowe

Julia Rocka to jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku muzycznym, która jest podręcznikowym przykładem „self-made woman” pokolenia Z. Jej pierwszy, wydany niezależnie, singiel „Jeep” okupował kilkanaście miesięcy temu szczyt polskiej listy Spotify Viral.

Aktualnie Julia pracuje nad swoim debiutanckim albumem na którym znajdą się także jej pozostałe viralowe hity – „Oficjalna wersja zdarzeń” czy „Blow-Up” nagrany razem z Kukonem. Kilka tygodni temu Julia została zaproszona przez Spotify do globalnej, prestiżowej akcji RADAR, która ma na celu promowanie i wspieranie młodych artystów znajdujących się na początku swojej kariery.

Po electropopowym „Balansie”, wokalistka postanowiła wydać w środku lata utwór, który tę porę roku idealnie ilustruje. „Się poznali” to pierwszy singiel Julii oparty na organicznych, indiepopowych brzmieniach i opowiada on o letnim zauroczeniu i beztroskiej młodości. Przy tworzeniu utworu, wokalistce towarzyszył w domowym studio niezastąpiony kolega z liceum - Michał Głomski, odpowiedzialny za prawie wszystkie dotychczasowe produkcje wokalistki.

Pisząc „Się poznali” chciałam, aby słuchacze mogli cofnąć się w myślach do czasów dzieciństwa i przypomnieli sobie o podstawowych wartościach jakie im wtedy towarzyszyły - szczerość, miłość czy spontaniczność. Dorosłość zabija w nas często te wartości, a ja mam cichą nadzieję, że ta piosenka skłoni chociaż jedną osobę do tej dziecięcej wiary w bezinteresowną miłość i spełnianie swoich marzeń.

Teledysk do utworu powstał na Malcie i został zarejestrowany na taśmie filmowej 8mm. Julii w klipie towarzyszy Wiktor Dębski, który razem z nią studiuje aktorstwo na łódzkiej filmówce. Za analogową kamerą stanął Konrad Tułak (@nghtlou), który wcześniej współpracował między innymi z Kacperczykami, Schafterem oraz Matą.  

Julia Rocka - Się poznali

Listen to Się poznali by Julia Rocka.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!