Aktualności

26-07-2022-09:33:33

Romantyczny Post Malone i Doja Cat jako muza artysty w nowym klipie

Udostępnij! Tweetnij!

Post Malone zamienia się w artystę-malarza, a Doja Cat biega po łące przyodziana wyłącznie w kwiaty w teledysku do wspólnego singla „I Like You (A Happier Song)”. To najbardziej romantyczny klip w dotychczasowym dorobku Posty’ego.

Materiały prasowe

W klipie wyreżyserowanym przez child., Malone wciela się w rolę malarza, który pracuje w studiu wytapetowanym we wzór „Kwitnącego migdałowca” Van Gogha. Doja Cat pojawia się na łące, przyodziana wyłącznie w kwiaty w strategicznych miejscach. Dwójka artystów otoczona jest zakochanymi parami. Love is in the air! „Idźmy dalej z pasją, pożądaniem i miłością” – słyszymy na końcu klipu apel w języku francuskim.

„I Like You (A Happier Song)” to trzeci singiel promujący czwarty album studyjny Post Malone’a, „Twelve Carat Toothache”. Na krążku znalazł się imponujący zestaw gości – poza Doją Cat słyszymy tam również takie gwiazdy jak Gunna, Fleet Foxes, The Kid Laroi, The Weeknd czy Roddy Ricch. Ten ostatni wyruszy we wspólną trasę z Postym jako support.

Marzycielski, romantyczny teledysk to z całą pewnością nawiązanie do prywatnego życia artysty – Post Malone urządza swoją posiadłość u podnóża gór w Utah, razem z narzeczoną i niedawno narodzoną córeczką, z dala od miejskiego zgiełku.

– Tworzę muzykę od wielu, wielu lat i gdzieś w środku marzę po prostu o tym, by zrelaksować się oraz cieszyć się prostymi rzeczami. Być znowu trochę jak dzieciak. Nie mieć obowiązków, bo wszystko jest już ogarnięte: twoje dzieci, rodzina, każdy ma wszystko, czego potrzebuje i nie musisz się o nic martwić, więc możesz po prostu grać w gry i bawić się na świeżym powietrzu – powiedział Post Malone w wywiadzie dla „Billboard”.

„I Like You (A Happier Song)” zadebiutowało na 9. miejscu Billboard Hot 100, stając się jedenastym hitem w top 10 dla Post Malone’a oraz szóstym dla Doja Cat. Album „Twelve Catat Toothache” zadebiutował na 2. pozycji Billboard 200, stając się czwartym albumem z rzędu, który trafił do top 5 zestawienia najpopularniejszych albumów w USA. „I Like You (A Happier Song)” odnotowuje coraz wyższe wyniki w stacjach radiowych w Stanach, a ten uroczy, romantyczny teledysk, z pewnością przyczyni się do kolejnych sukcesów utworu.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!