Aktualności

21-10-2022-13:37:59

Post Malone oficjalnie wydaje swój wiralowy hit

Udostępnij! Tweetnij!

Wiralowa sensacja oficjalnie wychodzi na wszystkich platformach streamingowych! Post coverował wcześniej topowy przebój Marka Morrisona „Return Of The Mack” (1996) podczas koncertu oraz w ramach „Hilarity for Charity”.

Materiały prasowe

Chociaż Sickick odniósł już sukces w internetowych mashupach, współpraca z Post Malonem i Markiem będzie pierwszą opublikowaną na platformach streamingowych. Producent, piosenkarz i DJ włożył całą swoją energię w globalny cykl tras koncertowych w 2022 roku i występował właśnie na Tomorrowland, Rock In Rio, World Club Dome oraz na własnej trasie.

Post jest obecnie w trasie z niedawno wydanym i niecierpliwie oczekiwanym czwartym albumem „Twelve Carat Toothache”. Oprócz ogromnych przebojów „Cooped Up” z Roddym Richem i „One Right Now” z The Weeknd, płyta zawiera współpracę z największymi gwiazdami, w tym Doją Cat, Fleet Foxes, Gunną i The Kid LAROI. Post współpracował z takimi producentami i twórcami jak Louis Bell, Billy Walsh, Andrew Watt, a także Omer Fedi.

Artysta w ramach promocji „Twelve Carat Toothache” zagrał kameralny koncert w Rzymie. Zapis całego występu pojawił się na YouTube, a można na nim oglądać m.in. Posty’ego coverującego Pearl Jam:


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!