Aktualności

03-06-2022-09:51:42

Post Malone przedstawia album „Twelve Carat Toothache”

Udostępnij! Tweetnij!

Post Malone, jeden z największych gwiazdorów na współczesnej scenie, zdobywca Grammy i twórca diamentowych hitów, wraca z wyczekiwanym, czwartym studyjnym albumem „Twelve Carat Toothache”.

Materiały prasowe

Oprócz potężnych hymnów „Cooped Up” (z Roddy Ricchem) i „One Right Now” (z The Weekndem), na płycie pojawia się cała gwiazdorska obsada gości, w tym Doja Cat, Fleet Foxes, Gunna i The Kid LAROI. Jeśli chodzi o muzykę, Post Malone współpracował ze sprawdzonymi producentami i autorami piosenek wśród których znaleźli się Louis Bell, Billy Walsh, a także Andrew Watt i Omer Fedi.

W ramach promocji płyty „Twelve Carat Toothache”, w ubiegłym miesiącu Post Malone wystąpił w „Saturday Night Live”, wykonując „Cooped Up” (z Roddy Ricchem) i „Love/Hate Letter To Alcohol” (feat. Fleet Foxes). Był to debiut artysty w popularnym, satyrycznym programie. Ponadto Post przygotował nową wersję kultowego „Chip ‘N Dale: Rescue Rangers” na potrzeby soundtracku do produkcji Disneya „Chip i Dale: Brygada RR”.

„Twelve Carat Toothache” to pierwsze długogrające dzieło artysty od trzech lat i następca platynowego „Hollywood’s Bleeding”, który trafił na szczyt zestawienia Billboard Top 200.

W ubiegłym roku Malone przypomniał o sobie wybuchowym singlem „One Right Now” z The Weekndem. Piosenka znalazła się w top 10 listy przebojów Billboardu i zgromadziła ponad miliard streamów w ciągu kilku miesięcy.

Lista utworów „Twelve Carat Toothache”:

1. Reputation

2. Cooped Up (with Roddy Ricch)

3. Lemon Tree

4. Wrapped Around Your Finger

5. I Like You (A Happier Song) (with Doja Cat)

6. I Cannot Be (A Sadder Song) (with Gunna)

7. Insane

8. Love/Hate Letter To Alcohol (with Fleet Foxes)

9. Wasting Angels (with The Kid LAROI)

10. Euthanasia

11. When I’m Alone

12. Waiting For A Miracle

13. One Right Now (with The Weeknd)

14. New Recording 12, Jan 3, 2020


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!