Aktualności

29-07-2022-12:47:35

Maggie Rogers prezentuje album „Surrender”

Udostępnij! Tweetnij!

Capitol Records prezentuje nowy album Maggie Rogers „Surrender” – kontynuację „Heard It in a Past Life” z 2019 roku, który wszedł na 1. miejsce listy Top Album Sales Billboardu, przyniósł jej nominację do nagrody Grammy dla Najlepszego nowego artysty i zgromadził ponad miliard streamów.

foto: Olivia Bee

„Surrender” przypomina, że ​​uznana producentka, autorka tekstów i performerka bada najbardziej złożone emocje z niepowtarzalną wrażliwością.

Na początku tego tygodnia Rogers wróciła do „The Tonight Show” i wykonała swój nowy singiel „Want Want”. Zarówno utwór, jak i nowy album zdobył liczne pochwały, w tym od „The New York Times”, „V Magazine”, „Rolling Stone” i „Consequence”. „SPIN” oświadczył: „To żywy i prowokacyjny album studyjny: Rogers udowadnia, że jest pasjonatką”. Artystka nagrała oficjalny teledysk do „Want Want” w nowojorskim barze karaoke z reżyserem Warrenem Fu.

Pierwszy singiel z albumu „That’s Where I Am” znalazł się na letniej playliście byłego prezydenta Baracka Obamy oraz listach najlepszych do tej pory piosenek tego roku. W teledysku gościnnie wystąpili David Byrne, Quil Lemons i Hamilton Leithauser.  Artystka wyreżyserowała także teledysk do „Horses” razem z Michaelem Scanlonem.

Po wielu wyprzedanych trasach i występach na najważniejszych festiwalach wspierających „Heard It in a Past Life”, Rogers wycofała się na wybrzeże Maine na początku 2020 roku i całkowicie odcięła się od zgiełku świata zewnętrznego. Całe miesiące spędzała na czytaniu, odpoczywaniu i spacerowaniu po klifach, zniewolona dziką i bezlitosną naturą Północnego Atlantyku. Wkrótce doszła do kontrolowanego chaosu i ekstatycznej fizyczności, które miały zdefiniować „Surrender”. Album był współprodukowany przez Kid Harpoona i nagrywany w trzech różnych lokalizacjach (garaż jej rodziców w Maine, Electric Lady Studios w Nowym Jorku, Real World Studios Petera Gabriela w pobliżu Bath w Anglii). Dwanaście dokładnie przygotowanych utworów w pełni oddaje szaloną intensywność ostatnich dwóch lat życia artystki. To krzepiąco szczera opowieść o gniewie, pokoju, samozbawieniu, transcendencji poprzez seks oraz o wolności.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!