Aktualności

01-08-2022-12:45:12

Lauren Spencer-Smith ostrzega przed narcyzami

Udostępnij! Tweetnij!

Lauren Spencer-Smith ulubienica Pokolenia Z, której wszechstronność wokalna i muzyczna uczyniła z niej przełomową gwiazdę 2022 roku, wydaje swój nowy singiel i teledysk „Narcissist”.

Materiały prasowe

Piosenka uwydatnia zdolność Lauren do pisania uniwersalnych historii o miłości i życiu. Nowa popowa ballada została wyprodukowana przez Grega Kurstina (Adele, Beck).

„Narcissist” jest kontynuacją „Fingers Crossed” i „Flowers”, pierwszych dwóch tegorocznych wydawnictw artystki. „Fingers Crossed” to dla Lauren przełomowy singiel, który osiągnął 1. miejsce na Apple Music Global Chart, 1. miejsce na kanadyjskich i brytyjskich listach przebojów Spotify, 2. miejsce na amerykańskiej liście Spotify Chart oraz dotarł do pierwszej dziesiątki na globalnej liście przebojów Spotify.

„Narcissist” pojawia się tuż po ogłoszeniu pierwszej trasy Lauren po Ameryce Północnej. Na 8 sierpnia zaplanowano występ artystki w programie „The Tonight Show”.

Lauren Spencer-Smith nie owija w bawełnę. Kiedy podchodzi do mikrofonu, piosenkarka i autorka tekstów z Vancouver Island dzieli się historiami, którymi zwykle wymieniają się tylko najlepsi przyjaciele. Niefiltrowane uczucia uzupełniają się z oszałamiającym wokalem, śledząc wzloty, upadki i wszystko pomiędzy.

Łącząc pracę, szkołę, naukę gry na pianinie i gitarze, młodziutka Lauren Spencer-Smith często zamieszczała filmiki w mediach społecznościowych. Pewnego dnia zaśpiewała utwór Lady Gagi „Always Remember Us This Way” z filmu „Narodziny gwiazdy”. Klip zgromadził dziesiątki milionów wyświetleń na Facebooku, a twórcy talent show „American Idol” zaprosili ją do udziału w sezonie 2020, gdzie zajęła miejsce w pierwszej dwudziestce.

Następnie Lauren odbyła niezliczone warsztaty pisania piosenek, doskonaląc swoje umiejętności u boku kilku znanych producentów i bardziej niezależnych twórców. W trakcie lockdownu uruchomiła profil na TikToku, gdzie umieszczała nowe filmiki. Uwagę zwrócił zachwycający cover „All I Want” z repertuaru Olivii Rodrigo, jak również jej autorskie piosenki „For Granted” i „Back To Friends”. Prawdziwym przełomem okazał się jednak numer „Fingers Crossed”. Nakręcony telefonem klip z wykonaniem unplugged piosenki rozpalił TikToka, gromadząc pół miliarda odsłon w serwisie i 400 milionów odsłuchów na platformach streamingowych oraz trafiając do pierwszej dziesiątki w radiu Pop & Hot AC.

Obecnie artystka pracuje nad swoim debiutanckim albumem.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!