Aktualności

19-08-2022-09:11:43

Reguły są po to, żeby je łamać! R3HAB i Laidback Luke zaczynają weekend… we wtorek

Udostępnij! Tweetnij!

R3HAB i Laidback Luke prezentują debiutancką współpracę „Weekend On A Tuesday”. Utwór łączy charakterystyczne style obu artystów. To hit w sam raz na te dni i wieczory, kiedy po prostu trzeba się wyluzować.

Materiały prasowe

Singiel otwiera anotherblock — muzyczny rynek NFT, gdzie każdy posiadacz NFT „Weekend On A Tuesday” otrzyma udział w przychodach ze streamingu.

— Po wielu miesiącach i wersjach utworu, Luke i ja z radością dzielimy się ze światem „Weekend On A Tuesday” — skomentował wydawnictwo R3HAB. — To piosenka o oderwaniu się od normy i podążaniu za własnym rytmem. Czasem trzeba znaleźć w sobie tę energię na początku tygodnia i wcześniej rozpocząć imprezę. Cieszymy się, że możemy brać udział w starcie platformy anotherblock.

— Jestem bardzo podekscytowany, że w końcu możemy wydać ten utwór — powiedział Laidback Luke. — Mamy długą historię! R3HAB wymyślił tę niesamowitą linię basu, a ja dodałem do niej nieco więcej brzmienia house. Bądźmy szczerzy, DJ-e w trasie często czują się, jakby był „Weekend On A Tuesday”. Wspaniale jest połączyć ten utwór z uruchomieniem anotherblock!

Prezes anotherblock, Michel D. Traore, dodaje: — Muzyczne NFT muszą zachować to, co wszyscy kochają w muzyce, od niesamowitego związku, jaki czujemy z artystami, takimi jak R3HAB i Laidback Luke i ich twórczością, po szybko rozwijający się, odporny na recesję charakter przemysłu muzycznego.

DJ i producent Fadil El Ghoul, lepiej znany jako R3HAB, od piętnastu lat przeciera szlaki w muzyce tanecznej. Od jego przełomowych remiksów dla Rihanny, Drake’a, Taylor Swift, Calvina Harrisa, przez hymny takie jak „All Around The World (La La La)” i platynowy „Lullaby”, po współpracę z takimi artystami jak Ava Max, ZAYN, Luis Fonsi czy Sean Paul, wciąż udowadnia, że jest jednym z najbardziej myślących przyszłościowo artystów w grze. Jego muzyka zgromadziła do tej pory ponad 8 miliardów streamów, w tym 1,1 miliarda w samym 2021 roku.

W 2016 roku R3HAB założył wytwórnię CYB3RPVNK. R3HAB kontynuuje ewolucję i dywersyfikację swojego brzmienia, współpracując z artystami z całego świata, przesuwając granice muzyki tanecznej za pomocą różnych gatunków i języków., Jest jednym z 200 najczęściej słuchanych artystów na Spotify z tytułem „Most Discovered Artist”. Do tej pory sprzedał ponad 70 złotych i platynowych płyt. Ma na swoim koncie wiele wyprzedanych światowych tras koncertowych i był pierwszym artystą muzyki tanecznej, który wyprzedał 15 kolejnych koncertów w Chinach. Ponadto występował na największych światowych festiwalach, takich jak EDC, Ultra Music Festival, Tomorrowland, Balaton Sound, Coachella, Summer Sonic Festival czy DWP Jakarta.

Laidback Luke cieszy się reputacją łowcy talentów. Zbudował imponujące imperium, które dotknęło najdalszych zakątków przemysłu muzycznego. Produkował zarówno z największymi światowymi nazwiskami, jak i nowicjuszami, takimi jak Afrojack, Dubdogz, Will Sparks czy Good Times Ahead. Regularnie vlogguje, dając wgląd w swoje intensywne życie i utrzymuje bezpośredni kontakt z fanami. Stale wychwala zalety tai chi, jogi, zdrowego jedzenia i ukochanego kung-fu — brał udział w Mistrzostwach Świata w Hongkongu. Wszystko to czyni go naprawdę wyjątkową i inspirującą postacią w branży muzyki tanecznej.

anotherblock to założona w 2021 roku firma zrzeszająca miłośników muzyki. Łącząc prawa do muzyki z NFT, anotherblock tworzy płynny i łatwy sposób zarówno kupowania, jak i sprzedawania praw autorskich.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , r3hab