Aktualności

21-09-2022-15:04:34

R3HAB w nowej wersji singla „Layla”

Udostępnij! Tweetnij!

Imprezowy utwór „Layla” z ponad 115 milionami streamów to prawdziwy fenomen. Teraz do DJ Robina i Scheurze dołącza R3HAB.

Materiały prasowe

Utwór „Layla” DJ Robina, Schuerze i R3HAB to szalona zabawa, która zachęci cię do śpiewania. „Layla” dotarła na 1. miejsce niemieckich list przebojów, gdzie spędziła 9 tygodni i jest teraz nieodzowną częścią każdej imprezy. Artyści mogą też pochwalić się ogromnym sukcesem na TikToku. Ponadto, utwór dotarł do 38. miejsca na liście Spotify Global.

Zarówno DJ Robin, jak i Schuerze są rodowitymi Niemcami.

DJ Robin jako dziecko chodził z rodzicami na przyjęcia urodzinowe i stał się fanem imprezowych DJ-ów. Niedługo potem kupił własny sprzęt i grał z przyjaciółmi, rodziną, na weselach i podczas karnawału w swoim rodzinnym mieście. W wieku 18 lat dostał pierwsze zaproszenie od klubu w Stuttgarcie, gdzie grał blisko pięć lat. Następnie w 2019 roku opublikował pierwszy materiał i rozpoczął DJ-owanie w legendarnym klubie Beer King na Majorce. Od tego czasu Robin jest integralną częścią niemieckiej sceny imprezowej.

Schuerze był właśnie na wakacjach na Majorce, kiedy zdał sobie sprawę, że jego miejsce jest na scenie. Zainspirowały go także występy na Bierkoenig i Megapark. Producent wygrał Newcomer Party Contest, a następnie wydał debiutancki singiel.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , r3hab