Aktualności

30-08-2022-09:39:24

Eros Ramazzotti i Alejandro Sanz w nowym singlu

Udostępnij! Tweetnij!

Zaledwie kilka tygodni przed pierwszym koncertem w ramach WORLD TOUR PREMIÈRE, Eros Ramazzotti wydaje nowy singiel „Sono” z Alejandro Sanzem. To drugi utwór z albumu „Battito Infinito”, który ukaże się 16 września.

Materiały prasowe

Dwaj giganci międzynarodowej muzyki z łączną sprzedażą 120 milionów płyt nareszcie połączyli swoje unikalne talenty. Zmysłowy głos Alejandro, hiszpańskiego artysty z największą liczbą nagród Grammy w historii (4 Grammy i 25 Latin Grammy), dołącza do niepowtarzalnej barwy Erosa. Wspólnie zachęcają do uwierzenia w swoje marzenia bez wszystkich udręk, jakie niosą ze sobą zmiany, wzloty i upadki. Czasem nie trzeba wiele, by podnieść się w trudnych chwilach: starzy przyjaciele i moc wspomnień mogą pomóc nam odnaleźć siebie.

Oficjalny teledysk został wyreżyserowany przez Adriána Egeę i jest oparty na koncepcji Erosa i Sergio Pappalettera. Ten krótkometrażowy film to prawdziwy skok w przeszłość, w którym Alejandro i Eros znów są goniącymi za piłką dziećmi – zupełnie jak w pogoni za marzeniem, za beztroską, na którą mogą zdobyć się tylko dzieci. Następnie przenosimy się do współczesności: dwóch dojrzałych mężczyzn sukcesu śpiewa o życiu i jego ulotnym pięknie, nie zapominając o swoich korzeniach.

Premiera teledysku będzie miała miejsce w TELEMUNDO, jednym z wiodących nadawców hiszpańskojęzycznych.

Singiel „Sono”, album „Battito Infinito” i klasyczne utwory, które doprowadziły Erosa na szczyt, znajdą się na setliście tras WORLD TOUR PREMIÈRE i BATTITO INFINITO WORLD TOUR – fantastycznej przygody, w którą Ramazzotti postanowił zabrać swoich fanów, aby uczcić nowe wydawnictwo.

Światowa trasa rozpocznie się pod koniec października w Los Angeles. Następnie artysta powróci do Europy – 2 maja 2023 roku wystąpi przed polską publicznością w Łodzi. Bilety są już dostępne w sprzedaży.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!