Aktualności

09-09-2022-08:11:31

Brytyjska gwiazda pop – Calum Scott po raz pierwszy w Polsce!

Udostępnij! Tweetnij!

Klub Stodoła, sobota, 10 września

foto: Tom Cockram

Brytyjski artysta Calum Scott po raz pierwszy odwiedzi Polskę we wrześniu br. Koncert w warszawskim Klubie Stodoła będzie częścią europejskiej trasy koncertowej, promującej jego najnowszy album zatytułowany „Bridges”. To będzie wyjątkowy wieczór!

„To niesamowite ogłosić moją trasę w Wielkiej Brytanii i Europie! Minęło sporo czasu bez koncertów i po tych ostatnich 2 latach widzowie są bardzo podekscytowani muzyką na żywo, jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być jej częścią. Wracam z zespołem, aby zagrać utwory, dzięki którym ludzie mnie odkryli, a także kawałki z mojego nowego albumu, który uważam że jest moim najlepszym i najbardziej osobistym dziełem. Nie mogę się doczekać, kiedy Was tam zobaczę” - napisał Calum Scott.

Prawdziwy rozgłos wokaliście przyniósł udział w show „Britain's Got Talent” w 2015 roku. Podczas przesłuchań Simon Cowell nacisnął złoty guzik i pozwolił wykonawcy od razu przejść do półfinału. „Przez te wszystkie lata, kiedy pracowałem w tym programie, nigdy nie słyszałem faceta z tak wielkim talentem. Poważnie. To było niesamowite i pokazało mi, że jesteś kimś więcej niż piosenkarzem, jesteś artystą, więc masz tę szansę ”- powiedział Scottowi Simon Cowell podczas przesłuchania.

Calum Scott w błyskawicznym tempie stał się globalną sensacją, dzięki swojej oryginalnej wersji utworu „Dancing On My Own”. Piosenka do tej pory przekroczyła 800 MLN streamów w serwisie Spotify i 450 MLN odsłon na YouTubie! Calum Scott w 2016 roku otrzymał również nominację do Brit Award w kategorii „Best Single”. W 2018 roku, wydał swój debiutancki album zatytułowany „Only Human”. To właśnie z tego krążka pochodzą przeboje takie jak „You Are The Reason” czy „What I Miss Most”. W ubiegłym roku Scott wydał swoją pierwszą epkę „Only Acoustic”, zawierającą akustyczne wersje utworów z debiutanckiego albumu. Artysta zaprezentował także trzy nowe utwory z nadchodzącego drugiego albumu: „Biblical”, „Rise” oraz „If You Ever Change Your Mind”. W tym samym roku Scott wykonał piosenkę „Where Are You Now” z belgijskim producentem i muzykiem Lost Frequencies, która królowała w czołówce platform streamingowych i stała się drugą piosenką artysty w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych utworów w Wielkiej Brytanii.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/414155136824369

Bilety:

https://makroconcert.pl/wydarzenia/calum-scott/

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/calum-scott/


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!