Aktualności

26-09-2022-11:37:00

Lil Baby nagrał utwór na mundial

Udostępnij! Tweetnij!

Lil Baby prezentuje „The World is Yours to Take” – nowy singiel z samplem z kultowego kawałka „Everybody Wants to Rule the World” zespołu Tears for Fears. Numer został oficjalnym hymnem Budweisera na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022.

Materiały prasowe

Pełen energii kawałek zawiera sampel kultowego przeboju z lat 80. „Everybody Wants to Rule the World” zespołu Tears for Fears, inspirując fanów do rozpoczęcia podróży ku marzeniom. Rapowo-popowy utwór przekracza wszelkie granice, podkreślając przebojową energię Lil Baby.

Gdy odbywał się poprzedni mundial, Lil Baby dopiero rozpoczynał drogę do statusu światowej gwiazdy. W 2018 roku ukazał się jego debiutancki album „Harder Than Ever”. Teraz, pochodzący z Atlanty i uznany na całym świecie raper, z poziomu pierwszej ligi rapu nawiązał współpracę z Budweiser.

– Ten utwór jest dla mnie wyjątkowy. To opowieść o podróży, którą wszyscy przeszliśmy przez ostatnie kilka lat i celebrowaniu tego, co będzie dalej. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z muzyką w 2017 roku, pochłonęło mnie marzenie, które doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Chcę, aby fani poczuli to, kiedy usłyszą tę piosenkę. Mam nadzieję, że poczujecie się, jakbyście wychodzili na boisko podczas Mistrzostw Świata i podążali w kierunku własnych marzeń, cokolwiek to dla was znaczy.

„The World is Yours to Take” to jeden z ośmiu singli, które znalazły się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej Mistrzostw Świata. Lil Baby uczci singiel oraz nowy album w swoje 28. urodziny występem na żywo w hotelu Budweiser podczas turnieju.

Budweiser i Lil Baby nie zatrzymują się jednak na singlu — duet połączy siły z artystami z całego świata, aby wydać nowe wersje piosenki i nakręcić teledysk podczas Mistrzostw.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!