Aktualności

24-08-2022-09:45:43

Nowy singiel Tears for Fears

Udostępnij! Tweetnij!

Kultowy brytyjski duet Tears for Fears prezentuje nowy singiel „Long Long Long Time” zaczerpnięty z uznanego albumu „The Tipping Point”.

foto: Frank Ockenfels

„Long Long Long Time” to kontynuacja radiowego sukcesu singli „My Demons”, „Break The Man” i tytułowego „The Tipping Point”.

– W tej piosence jest coś wyjątkowo dziwnego. Znacznie różni się od wszystkiego, co kiedykolwiek słyszałem – to zbiór części, które nie powinny ze sobą współpracować, ale jakoś dają radę – wyjaśnia Curt Smith. – To piosenka, która szukała kierunku i w pewnym sensie znalazła własny, zwłaszcza gdy Carina Round, która śpiewa z nami w trasie, dołączyła do refrenu. Utwór opowiada o męczącym dreptaniu w miejscu i gotowości, by iść naprzód. Może dotyczyć relacji osobistych, ale i wpasowała się w polityczny i społeczny klimat.

Wydany w lutym tego roku „The Tipping Point” spotkał się z entuzjastycznymi recenzjami na całym świecie i jest jednym z najbardziej cenionych albumów 2022 roku. Płyta uosabia odważne brzmienie Tears for Fears, którzy powrócili po 17-letniej przerwie.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!