Aktualności

17-10-2022-12:32:35

Stany wychodzi zza kulis. Debiutancki singiel „Only You”

Udostępnij! Tweetnij!

Francuski DJ i producent Stany od ponad dekady tworzy przeboje z międzynarodowymi artystami. Nareszcie przyszedł czas na jego oficjalny debiut pod własnym nazwiskiem. Porywający singiel i klip „Only You” to współpraca z nigeryjskim artystą o pseudonimie Rema i legendą rapu z Atlanty – Offsetem.

Materiały prasowe

Wraz z wydaniem „Only You” Stany wyrusza w podróż, w której mieszanka Afrobeats, muzyki house i jego miłości do hip-hopu zachęci do tańca cały świat. 

Przed wydaniem utworu Stany nawiązał współpracę z platynowym twórcą hitów DJ Khaledem. Artysta został narratorem opublikowanego w social mediach prologu, zachęcając twórców, aby wyłonili się zza kulis i wyeksponowali swoją twórczość.

Stany ma na koncie niezliczone diamentowe i platynowe certyfikaty. Francuski producent pracował z największymi DJ-ami i producentami muzyki nad światowymi hitami, takimi jak „Middle” (DJ Snake, Bipolar Sunshine), „Let Me Love You” (Justin Bieber), „Loco Contigo” (J. Balvin, Tyga) czy „Taki Taki” (Selena Gomez, Cardi B & Ozuna). Stany zaczynał swoją przygodę jeszcze z systemem Windows 95, na którym stworzył pierwszą kompozycję w programie HipHop eJay. To tak powstały jego pierwsze mixtape’y – w tym jeden dedykowany duetowi Neptunes – oraz podbój francuskiej sceny muzycznej.

Wkrótce nawiązał współpracę z dwójką producentów, specjalistą od hip-hopu DJ Spankiem i królem elektroniki DJ Snake’iem. Wspólnie założyli kolektyw FBI: French Beats International i porwali publiczność. W 2015 roku DJ Snake zaangażował Stany do pracy nad jego muzyką, która szybko osiągnęła sukces. Od tamtej pory Stany bierze udział w licznych projektach, których misją jest ściągnięcie ludzi na parkiet.

W zeszłym roku Stany powrócił do rodzinnego Paryża i zdecydował, że nadszedł czas na debiut pod własnym nazwiskiem. Zainspirowany muzyką house i Afrobeats, stworzył utwory, w których gościnnie pojawią się największe nazwiska muzyki. Stany podpisał kontrakt z Polydor France/Geffen Records.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: offset