Aktualności

03-07-2024-10:44:10

Offset i Gunna łączą siły w letnim hicie „Style Rare”

Udostępnij! Tweetnij!

Klip do wspólnego singla artystów już dostępny.

Materiały prasowe

offset.lnk.to/stylerare">

więcej

Nominowana do Grammy, multiplatynowa supergwiazda rapu – Offset – łączy siły z Gunną w letnim singlu „Style Rare”. Zilustrowany wyreżyserowanym przez Joshuę Fariasa teledyskiem utwór ukazał się nakładem Motown Records. To już druga tegoroczna współpraca artystów. Wcześniej mogliśmy ich usłyszeć w kawałku „prada dem”, którego gospodarzem był Gunna.

„Style Rare” jest dowodem niezaprzeczalnej chemii między raperami. Raperzy wymieniają się wersami i praktycznie kończą nawzajem swoje linijki. W towarzyszącym piosence teledysku widzimy wystylizowanych tancerzy oraz zbliżenia na tytanów hip-hopu. Pełne luksusowych dodatków stylizacje obu raperów pokazują ich wpływ na kulturę jako globalnych ikon stylu.

Nowy singiel to niespodzianka dla fanów, którzy od wielu miesięcy zasłuchują się w kawałki z ubiegłorocznego albumu Offseta „Set It Off”. Nowy klip zdążyły już pochwalić redakcje „Billboardu” i Hypebeast, o samym singlu pozytywnie wypowiadały się m.in. „The Souce”, VIBE, UPROXX i wiele innych.

Na początku 2024 r. Offset przemierzył całe Stany w ramach trasy promującej „Set It Off”. Raper podróżował z miasta do miasta, koncertując w wypełnionych po brzegi halach. „Set It Off” uplasowało się na 2. pozycji listy Billboard Top R&B/Hip-Hop Albums Chart i na 5. miejscu zestawienia Billboard 200 Albums Chart. Krążek zgromadził setki miliony streamów. „Say My Grace” z Travisem Scottem na samym Spotify przekroczyło 120 mln odtworzeni, „Jealousy” z Cardi B ma już niemal 60 mln. Media doceniły wydawnictwo rapera z Atlanty, pisząc, że „wyznacza ono nowy kurs dla Offseta jako artysty solowego”. Na złożonym z 21 utworów krążku poza wspomnianymi Travisem Scottem i Cardi B pojawili się Don Toliver, Future, Mango Foo, Latto, Young Nudy i Chlöe.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: gunna, offset