Aktualności

17-10-2022-12:53:30

A1 x J1 i Nemzzz samplują Shakirę

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowany do nagrody BRIT popowo-rapowy duet A1 x J1 prezentuje swój najnowszy singiel „Don’t Lie” z udziałem 17-letniego rapera Nemzzz.

Materiały prasowe

Słynni z wyjątkowych przeróbek uwielbianych hitów, A1 x J1 tym razem wzięli się za „Hips Don’t Lie” Shakiry. Nasycony miłością chłopaków do rapu i R&B utwór „Don’t Lie” przenika przez trap, a natychmiast rozpoznawalna trąbka idealnie wpasowuje się w reggaetonowy rytm.

Jako alternatywę dla tradycyjnego teledysku, duet podjął się przekazania 30 tys. funtów budżetu na teledysk na charytatywny mecz piłki nożnej Sidemen Fc Vs Youtube All Stars (https://www.sidemenfc.com/), z którego zyski trafiają do wielu fundacji, w tym do Make-A-Wish. Organizacja oferuje wsparcie dzieciom, którym choroba zabrała dzieciństwo, spełniając ich najskrytsze marzenia. Duet przekaże także datki na inne organizacje wspierające zdrowie psychiczne młodzieży, w tym Teenage Cancer Trust oraz Calm (Mental Health Charity). W klipie występują między innymi Mr Beast, Chunkz, Filly, Cal The Dragon, Harry Pinero, Ishowspeed, Noah Beck oraz Deji.

Sukcesy duetu nie mają końca. A1 x J1 nagrali trzy przebojowe single, współpracowali z takimi artystami jak KSI, Mae Muller i Mabel oraz zdobyli nominację do BRIT 2022. Wkrótce pojawią się w nadchodzącej kampanii Converse, a ostatnio otrzymali nominację do nagrody GRM Przełomowy Artysta Roku. Zostali także głównymi artystami w turnieju Amazon Music x Fortnight i wesprą N-Dubz na zbliżającej się trasie koncertowej. W grudniu duet uda się w swoją pierwszą trasę koncertową po Europie.

A1 x J1 komentują nowe wydawnictwo: – Nemzzz jest świetny i wzbija się na szczyt, więc jesteśmy naprawdę podekscytowani tą współpracą nad nowym singlem.

Nemzzz dodaje: – Zawsze mówiliśmy, że nagramy wspólnie piosenkę. To niesamowite, że w końcu się udało.

Po przypadkowym spotkaniu za pośrednictwem aplikacji Houseparty w 2020 roku, mimo młodego wieku, A1 x J1 odnieśli już niewyobrażalny sukces – nie wspominając o tym, że zrobili to podczas pandemii, wciąż uczęszczając do szkoły. To był burzliwy rok dla 16- i 18-latków, którzy w tak krótkim czasie dokonali niemożliwego.

A1 x J1, Nemzzz - Don’t Lie (feat. Nemzzz)

Listen to Don’t Lie (feat. Nemzzz) by A1 x J1, Nemzzz.

więcej


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: