Aktualności

24-06-2022-08:29:57

A1 x J1 spełniają marzenia i nagrywają z Mabel

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowany do Brit popowo-rapowy duet A1 x J1 łączy siły z brytyjską gwiazdą popu Mabel w singlu „Deal Or No Deal”. Utwór jest następcą singla z top 10 „Night Away (Dance)”.

Materiały prasowe

A1 x J1 zasłynęli unikatowym stylem rapowania oraz świetnymi wersjami klasycznych popowych utworów. Teraz wzięli na warsztat nowszy numer, „Finders Keepers” z repertuaru Mabel. Zapowiada się hit idealny na wakacyjne playlisty.

– Praca z Mabel to wspaniałe doświadczenie – marzyliśmy o tym, odkąd zaczęliśmy tworzyć muzykę – zachwyca się A1, a J1 dodaje: – Mabel jest mega, więc to szaleństwo, że możemy z nią pracować nad piosenką. Ma niesamowity wokal.

Również Mabel cieszy się z możliwości działania z duetem: – Gdy po raz pierwszy usłyszałam „Deal Or No Deal” i sample z „Finders Keepers”, byłam bardzo podekscytowana! Historia zatoczyła koło, co jest przemiłe, a bycie częścią tej podróży jest prawdziwym zaszczytem!

Artyści mają na koncie trzy single w top 5 list przebojów w Wielkiej Brytanii, płytę ze statusem platyny oraz współpracę z takimi artystami jak Aitch, A Boogie Wit Da Hoodie czy Mae Muller oraz nominację do Brit.

A1 x J1 spotkali się w kwietniu 2020 za pośrednictwem aplikacji Houseparty. Mając kolejno 16 i 18 lat, odnieśli wielki sukces, a wszystko odbyło się w trudnych warunkach pandemicznych.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: a1 x j1, mabel